Всі новини

26.03.2018 - 22:19

Понеділок, 26 березня 2018 - 22:19

Понад сто руских дипломатів заганяють назад до стайні

Понад сто руских дипломатів заганяють назад до стайні

Країни європейської цивілізації проявили безпрецедентну за всю історію цієї планети спільну згуртованість та солідарність, після того, як стало відомо, що понад 20 країн висловили свою підтримку Сполученому Королівству та оголосили про просто масове вигнання потенційних руских шпигунів зі своїх територій.


Рускі кажуть, що це провокація і що всім за це помстяться.

Сполучені Штати оголосили, що виганяють 60 руских дипломатів. Сорок вісім з цих потенційних руских шпигунів вигнано з руского посольства у американській столиці, Вашингтоні і ще 12 дипломатів вигнано зі штаб-квартири ООН у Ню-Йорку.

Уряд США також повідомив, що зачиняє руске консульство у місті Сіетл (Seattle).

Разом з цим до вигнання руских дипломатів також долучилась Україна, яка виганяє зі своєї території 13 руских шпигунів.

Канада вигнала 4 і також відхилила ще три заяви нових дипломатів, котрі мали незабаром приїхати та почати свою службу на славу Расії.

Албанія вигнала 2, Норвегія вигнала 1.

Чотирнадцять країн ЄС також показали свою солідарність та підтримку Британії, та повиганяли зі своїх територій чимало потенційних руских шпигунів.

Відтак, Франція вигнала 4, Німеччина 4, Польща 4, Чехія 3, Литва 3, Данія 2, Голандія (Нідерланди) 2, Італія 2, Іспанія 2, Естонія 1, Хорватія 1, Фінляндія 1, Угорщина 1, Латвія 1, Румунія 1 та Швеція 1.

Додатково, уряд Ісландії заявив, що припиняє діалог з рускою владою та її лідерами на високому рівні і що їх команда не поїде на світовий чемпіонат з футболу у рускому місті Сочі.

Понад сто руских дипломатів заганяють назад до стайні Лабораторія СК з хімічної зброї у селі Портон Даун (Porton Down)


Тим часом британські ЗМІ повідомляють, що пан Скрипаль та його донька залишаються у критичному стані у лікарні.

Таке масове вигнання руских дипломатів відбувається вперше за всю історію планети Земля.

Останнє подібне масове вигнання руских мало місце у 1986 році, коли тодішній американський президент, пан Роналд Рейґан, вигнав зі Сполучених Штатів 80 руских дипломатів. Це тоді було найбільшим вигнанням у історії людства.

У позаминулому році, через втручання у президентську кампанію виборів президента США, американці також були вигнали 35 руских дипломатів.


    Також читайте:


Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju