Перелік всіх новин

Скасування інспекторів м'яса може мати прикрі наслідки

Новини Британія Лондон Англія Шотландія УельсЛюди, що полюбляють м'ясні продукти можуть постати перед загрозою харчового отруєння від курячого м'яса, яке купляють в супермаркетах та ресторанах, якщо Єврокомісія запровадить свої плани по скасуванню незалежних інспекторів м'яса на бойнях ЄС.

Про це йдеться у звіті однієї з найбільших британських профспілок Юнісон (UNISON).

Звіт Юнісон, який містить аналізи, виконані інспекторами продуктів курячого м'яса на бойнях Євросоюзу, вказує на довгий перелік помилок та недоліків у забезпеченні мінімальної якості м'яса відповідно до чинних стандартів ЄС.

Звіт стверджує, що бойні, які працюють над виробництвом курячого м'яса для супермаркетів та ресторанів на території ЄС вже не є в стані забезпечити м'ясо, вільне від хвороб та сепсису (зараження крові) і б'є на сполох про можливі негативні наслідки для здоров'я споживачів, якщо зникнуть незалежні інспектори м'ясних продуктів.

Звіт провів аналіз аудитів, які проводились харчовою та ветеринарною службою Єврокомісії на 72 пташиних бойнях Італії, Франції, Румунії та Естонії, у період від 2010 до 2014 років.

Звіт викриває випадки забруднення курячого м'яса, головним чином через те, що тушки обприскували водою на продовольчих конвеєрах, що спричинювало розповсюдження забруднення від забруднених тушок до інших і також розповсюджувалось від забруднених тушок на все технологічне устаткування.

Це забруднення сприяє розповсюдженню таких бактерій, як, для прикладу, кампілобактер, які є найчастішою причиною харчового отруєння у Великій Британії.

Генеральний директор Юнісон, Дейв Прентис каже, що: "Велика кількість забійних фабрик ЄС вже на даний час виявляються неспроможними підтримувати належну якість м'яса для забезпечення захисту здоров'я людей. І, якщо Єврокомісія вирішить скасувати незалежних інспекторів, то це може мати просто жахливі наслідки для дуже великого числа споживачів, від'як куряче м'ясо міститься в дуже широкому асортименті продуктів харчування. Те, що пропонує ЄС по простому означатиме, що забійні фабрики вийдуть з під контролю і, як кажуть, "самі перевірятимуть свою домашню роботу".". Подібні статті:
джерело: http://www.mirror.co.uk/