Всі новини

27.03.2018 - 20:03

Вівторок, 27 березня 2018 - 20:03

Звіт каже, що без громадян ЄС британському бізнесові буде дуже прикро

Звіт каже, що без громадян ЄС британському бізнесові буде дуже прикро

Роботодавці Сполученого Королівства дуже стурбовані тим, якими будуть майбутні зміни у міграційній системі країни, коли Британія залишить Європейську Унію.


Дорадчий Комітет з Міграції (Migration Advisory Committee) Палати Громад британського парламенту сьогодні оприлюднив звіт, у якому висловлено суттєві занепокоєння про те, чи зможе британський бізнес розвиватися і наймати потрібну кількість працівників з країн ЄС.

Даний звіт базується на опитуванні великої кількості британських роботодавців, багато з яких все більше занепокоєні майбутніми перспективами свого бізнесу.

Вони також кажуть, що працівники з країн ЄС є "набагато надійнішими" ніж тотожні їм британські працівники, і що збільшення зарплати британським працівникам ніяк цьому не допоможе, через саму культуру ставлення британців до праці.

У домашніх справах (Home Office), у відповідь на цей звіт, сказали, що міністри центрального уряду залишаються відданими підтримці "сталої та постійної міграції" у СК і залишатимуться такими у майбутньому.

Даний звіт є проміжним і є частиною перегляду впливу Брекзиту на ринок працевлаштування королівства.

Дуже багато роботодавців висловили свою позицію таким чином, що за їх словами, працівники з Європейського Економічного Простору (ЄЕП), у порівнянні з тими, що народились у Британії, є набагато надійнішими працівниками та такими, що мають набагато краще заохочення працювати, особливо що стосується позаурочних та так званих не соціальних годин праці, тобто що вони мають більше бажання працювати не тільки від дев'ятої до п'ятої, а й у інші години.

Проте, у комітеті зазначили, що підтвердити ці дані на практиці не дуже легко.

Вельми цікавим у цьому звіті також є те, що мігранти зі старих країн ЄС, тобто з країн західної Європи, отримують десь на 12% більшу зарплату, якщо порівнювати з самими британцями, але мігранти з нових країн ЄС, тобто головним чином зі східної Європи, отримують зарплату, яка в середньому на 27% менша ніж зарплата самих британських працівників.

Аналіз, який висвітлюється у звіті показує, що більшість британських роботодавців також навмисно не намагаються заповнювати місця мігрантами з країн третього світу, а замість того намагаються влаштувати якомога більше європейців і головною причиною тут є те, що європейці набагато надійніші ніж британці та надійніші ніж працівники з третіх країн.

Звіт каже, що без громадян ЄС британському бізнесові буде дуже прикро Працівники з країн ЄЕП найбільш надійні


Звіт каже, що без громадян ЄС британському бізнесові буде дуже прикро Відомий автомобільний завод спортивних авто, Астон Мартин, тільки у своїй штаб-квартирі у місті Gaydon, графство Уоруикшиа, працевлаштовує понад 3 тисячі працівників


Повідомляється, що для приготування цього звіту проводили опитування понад 400 британських підприємців різного масштабу, профілю та ґатунку.


Тим часом британські ЗМІ сьогодні також повідомили, що кількість британських компаній, що платять своїм працівникам реальну прожиткову зарплату (living wage), вже досягла 4 тисяч.

Реальною прожитковою зарплатою у СК вважається зарплата, яка потрібна для того, аби британці могли менш-більш нормально прожити.

У Лондоні мінімальною прожитковою зарплатою на даний час вважається £10.20 за годину, а за межами Лондона £8.75 на годину.


    Також читайте:


Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju