Всі новини

29.03.2018 - 14:03

Четвер, 29 березня 2018 - 14:03

Руский шпигун: Найбільше нервового агенту виявлено на клямці дверей

Руский шпигун: Найбільше нервового агенту виявлено на клямці дверей

Детективи, котрі займаються розслідуванням отруєння Скрипаля та його доньки, заявили, що найбільшу концентрацію хімічної зброї, котрою рускі строїли свого колишнього шпигуна та його доньку, було виявлено на клямці вхідних дверей його хати.


Про це було заявлено в середу, 28 березня.

Колишній руский шпигун та його донька "вступили в контакт" з дверною клямкою, на якій була велика кількість руского нервового агенту, який поступово пройшов крізь шкіру і почав свою повільну дію зі знищення нервової системи їх організму.

За версією детективів, кілька сотень яких задіяно у цьому розслідуванні, цей нервовий агент попередньо було змішано з речовиною, яка добре чіпляється металевих клямок і потім цю суміш було щільно втерто в ручку дверей.

У поліції також повідомили, що тепер найбільші ресурси буде зосереджено саме навколо хати Скрипаля, що включає детальний огляд всієї місцевості, прискіпливий допит всіх сусідів, огляд всіх потенційних записів відеоспостережень, як публічних, так і приватних та проведення детальних аналізів ґрунту місцевості.

Поліція каже, що сліди даного нервового агенту було також виявлено у іншим місцях Солисбері, але там їх концентрація набагато нижча і радше за все була вже розповсюджена жертвами цього жахливого злочину.

У центральному уряді СК також повідомили, що для відновлення довіри туристів та інших людей до міста Солисбері, вони виділяють два мільйони фунтів додаткових коштів з центрального бюджету.

Тим часом Скрипаль та його донька, Юлія, все ще у лікарні у важкому критичному стані.

Ситуація розуміється таким чином, що їх стан залишається надзвичайно важким. Ця версія зумовлюється тим, що нещодавно один зі сторонніх фахівців з хімічної зброї сказав, що лікарям краще "дати обидвом жертвам змогу померти власною смертею, бо в іншому випадку їх подальше життя радше за все буде надзвичайно нестерпним".

За кілька тижнів рускі святкуватимуть свій Великдень і якщо ви маєте намір відвідувати будь-яку руску церкву, то будь ласка, запевніться, що маєте надійні захисні рукавиці або абсолютно нічого і нікого не торкайтесь закім ви біля чи в середині у цих церквах.


    У цій темі:


Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju