Всі новини

Оновлено: 30.03.2018 - 01:25

Оновлено: Четвер, 30 березня 2018 - 01:25

Лікарі: Здоров'я Юлії Скрипаль покращується

Лікарі: Здоров'я Юлії Скрипаль покращується

У четвер британські медіа повідомили, що лікарі, котрі займаються лікуванням доньки колишнього руского шпигуна, Скрипаля, стверджують, що після чотирьох тижнів перебування у критичному стані, Юлія Скрипаль поправляється швидкими темпами.

За словами БіБіСі, вони, зі своїх власних джерел розуміють чинну ситуацію таким чином, що до панночки Скрипаль вже навіть повернулася повна свідомість і також спроможність розмовляти, що є надзвичайно важливим, від'як дає детективам можливість довідатись набагато більше про те, як саме вони знепритомніли.

У розмові на БіБіСі Радіо 5 Наживо (BBC Radio 5 Live) фахівці з хімічної зброї застерегли про те, що наразі ще завчасно тішитися з приводу швидкого одужування панночки Скрипаль. Це застереження пояснюється тим, що лікарі на цей час ще не до кінця розуміють, який вплив матиме це отруєння на організм Юлії у тривалій перспективі.

Медичний токсиколог з Університету Нью Касела, пан Крис Морис, каже, що він вражений рівнем підтримки та рівнем стандартів, який панночка Скрипаль отримує у лікарні Солисбері.

Коли пан Морис пояснював, як діє дана хімічна зброя, він сказав:
"Загальні симптоми цих нервових агентів є дуже схожими. Спочатку ваші м'язи, один за одним, починають хаотично скорочуватись. Це пояснюється дією цих агентів на роботу мозку.
Потім починають відмовляти всі звичайні функції вашого організму. Сповільнюється ваше дихання. Сповільнюється робота вашого серця і ваш організм потрапляє в кому.
Подальше лікування потребує надзвичайної обережності. Якщо цю обережність порушити, то ваше серце може зупинитися у будь-який момент, або зупиниться робота ваших легенів.
Потім, якщо лікарі все зроблять правильно та обережно, ви можете почати одужувати, але для цього потрібно багато часу. Увесь цей час команда фахівців мусить підтримувати потрібну кількість кисню у вашому організмі аби запобігти надмірному скороченню серцевих та легеневих м'язів.
Щодо тривалого впливу цих агентів на ваш організм, то ми маємо в цьому плані дуже мало свідчень, від'як тут дуже багато залежить від самого типу застосованого агенту і від того, як саме він діє на ваш організм, але я сподіваюся, що команда наших фахівців, які демонструють свою високу професійність, впорається та зможе мінімізувати вплив даного агенту на організм. Безперечно, що вони за останні чотири тижні вже непогано вивчили дію цього агенту і вже набагато краще розуміють, з чим мають справу."
.


29.03.2018 - 16:25
Лікарі буквально заявили, що: "Юлія Скрипаль видужує швидкими темпами і вже більше не перебуває у критичному стані".

Лікарі також кажуть, що організм панночки Скрипаль дуже добре відповів на запропоноване лікування і почав одужувати, але вона все ще продовжує отримувати високо фаховий клінічний догляд на 24-годинній основі.

ЗМІ не повідомляють нічого детального про здоров'я її тата, а тільки кажуть, що він все ще перебуває у критичному стані.

Головна лікарка районної лікарні Солисбері, Докторка Медицини, пані Christine Blanshard, зокрема сказала: "Я хочу скористатись цією нагодою аби від щирого серця подякувати всім працівникам нашої лікарні у їх високій професійності.
Я дуже пишаюся всіма своїми працівниками і всіма тими, хто надає їм підтримку.".

Лікарі: Здоров'я Юлії Скрипаль покращується Хата Скрипаля, де на клямці знайдено найбільшу концентрацію рускої хімічної зброї


    Попередні статті:


Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju