Всі новини

30.03.2018 - 21:26

П'ятниця, 30 березня 2018 - 21:26

Підвищена безпека спричинила затримки на кордоні аж на цілих півтори години

Підвищена безпека спричинила затримки на кордоні аж на цілих півтори години

Через підвищені заходи безпеки з боку французьких прикордонників та надзвичайний наплив людей, котрі намагаються з'їздити на банківські вихідні до Франції та Британії, на французько-британському кордоні у п'ятницю виникли затримки тривалістю майже у 90 хвилин.


Затримки мали місце головним чином на поромах, котрі переправляють людей та транспортні засоби через Англійський Канал (Лє Монш) і виникли через щільнішу перевірку речей на французькій митниці.

Проте, десь до другої години після полудня, черги вже почали скорочуватися, але пасажирам все одно радять прибувати у порти завчасно аби уникнути зайвих непорозумінь.

Затримки також були спричинені надзвичайним напливом пасажирів через те, що у цивілізованому світі почалися великодні свята.

Відтак, у Британії останнім робочим днем цього тижня був четвер, а наступним буде вівторок.

Під час таких тривалих вихідних дуже багато британців, французів та інших намагаються з'їздити за кордон на відпочинок. Багато британців також активно використовують цей час аби стрибнути до Франції за дешевшим вином та шампанським.

Звичайна подорож через протоку на поромі, між англійським містом Довер та французьким Калей, триває приблизно півтори години і коштує десь приблизно 60 фунтів за машину з 3-4 пасажирами, залежно від часу подорожі. Вночі дешевше, вдень дорожче.

Дещо дорожчою є подорож крізь Євротунель, яким оперує приватна компанія під назвою Eurotunnel Le Shuttle, але ця подорож триває тільки 30 хвилин. Вашу машину разом з вами кладуть на потяг і через пів години ви виїздите у Франції, біля міста Калей.

Речники Порту Довер повідомили, що посилений безпековий контроль на кордоні почався у четвер ввечері.

За останніми повідомленнями порту у мережі Туитер, нормальний рух "вже майже відновлено". Вони також вибачились за незручності, але все одно закликають людей прибувати у порт завчасно.

Підвищена безпека спричинила затримки на кордоні аж на цілих півтори години У порту Калей, на французькому боці каналу


Підвищена безпека спричинила затримки на кордоні аж на цілих півтори години Загальний вигляд на Порт Калей


Підвищена безпека спричинила затримки на кордоні аж на цілих півтори години Загальний вигляд на Порт Довер


Підвищена безпека спричинила затримки на кордоні аж на цілих півтори години Зáмок Довера (Dover Castle), з якого ви отримуєте дуже гарний вигляд на Порт Довера    Також дивіться:


Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju