Всі новини

31.03.2018 - 09:48

Субота, 31 березня 2018 - 09:48

Рускі хочуть добити Скрипалеву доньку бо вона видужує

Рускі хочуть добити Скрипалеву доньку бо вона видужує

Після того, як британські лікарі, котрі займаються лікуванням колишнього руского шпигуна та його доньки, оголосили про те, що панночка Скрипаль дуже швидко поправляється, рускі почали наполягати на офіційному побаченні з Юлією Скрипаль.


Британські медіа повідомляють, що рускі звернулись з офіційною вимогою до британської влади аби ті надали їм можливість побачити панночку Скрипаль.

На офіційній сторінці руского уряду у мережі Туитер йдеться: "Добрі новини. Ми наполягаємо на нашому праві її побачити”.

Виглядає так, що рускі дуже розчаровані успішним видужуванням Юлії і сподіваються, що зможуть її знову отруїти і мабуть ще всіх решту британських лікарів.

Тим часом батько Юлії продовжує перебувати у комі.

Британські газети також повідомляють, що одна з племінниць пана Скрипаля на ім'я Вікторія, яка мешкає десь в Сибірі, подала прохання про візу до СК аби побачитись зі своїми хворими родичами.

Чи дадуть їй візу, важко зрозуміти, адже разом з вигнанням низки руских дипломатів, британський уряд також ввів додаткові обмеження щодо отримання віз рускими громадянами.


    Подібні статті:


Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju