Всі новини

02.04.2018 - 10:35

Понеділок, 02 квітня 2018 - 10:35


Cлухайте статтю:

Лондон вперше перейшов Нью-Йорк за місячним рейтингом вбивств

Лондон вперше перейшов Нью-Йорк за місячним рейтингом вбивств

Через стрімке зростання кількості насильницьких злочинів у британській столиці від початку цього року, Лондон випередив американське місто Нью-Йорк за кількість вбивств.


Про це йдеться у останньому звіті Мет Поліції (лондонської поліції).

Під насильницькими злочинами тут маються на увазі вбивства та важкі поранення.

Варто сказати, що від початку 2018 року в межах Лондона сталося 46 насильницьких злочинів, а у Нью Йорку за цей час таких було 50, тобто на 4 більше.

Проте, якщо взяти дані за кожний окремий місяць, то рейтинг у Нью Йорку спадає у той час, як у Лондоні він зростає.

Колишній головний поліціянт Лондона, пан Leroy Logan, каже, що ці цифри є свідченням того, що "насильство у Лондоні вже стало інфекцією".

Якщо взяти статистику від Департаменту Поліції міста Нью Йорк (NYPD) та порівняти її зі статистикою Мет Поліції, то ці цифри йдуть майже одна в одну.

Загалом вважається, що Нью Йорк та Лондон мають приблизно однакову кількість населення.

У відповідь на цей звіт, у лондонській мерії заявили, що вони "глибоко занепокоєні" числом насильницьких злочинів у британській столиці, але разом з Мет Поліцією вони наполягають на тім, що Лондон все одно "залишається найбезпечнішим містом у світі".

У січні цього року Мет Поліція розслідувала дев'ять вбивств у той час, як нью йоркська поліція розслідувала аж цілих 18, тобто майже у два рази більше.

В лютому цього року у Лондоні вже було повідомлено про 11 вбивств, а у Нью Йорку їх було 15.

У березні цього року, у Лондоні було зафіксовано 22 вбивства, а у Нью Йорку 21, тобто вже на одно вбивство більше менше ніж у Лондоні.

У лондонській Мет Поліції заявили, що вони цим також "дуже занепокоєні".

Лондон вперше перейшов Нью-Йорк за місячним рейтингом вбивств Кількість вбивств у Лондоні (червона) та у Нью-Йорку (синя), від початку цього року


В лютому цього року, пані Крéсида Дик, яка є чинною Комісаркою Мет Поліції, тобто головною поліціянткою Лондона, відвідала шотландське місто Ґлазґоу, де вона намагалася вивчити владний підхід до вирішення проблем злочинності.

За останньою статистикою, Ґлазґоу має найменшу кількість насильницьких злочинів у всьому Сполученому Королівстві, і ця кількість там постійно зменшується.

У вивченні шляхів подолання проблеми зростання кількості насильницьких злочинів у Лондоні, пані Кресида також планує відвідати Нью Йорк, середні частини Англії (West Midlands), і також міста Дарам, Ейвон та графство Сомерсет.

В уряді на ці сумні дані заявили, що вже виділили додаткових 1.35 мільйонів фунтів на рекламну кампанію у різних соціальних медіа, як Туитер та Фейсбук, яка покликана привернути увагу молодих людей до цієї проблеми.


    Інші статті:


Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju