Всі новини

02.04.2018 - 20:44

Понеділок, 02 квітня 2018 - 20:44


Cлухайте статтю:

Великодньому відпочинкові британців завадили сніги

Великодньому відпочинкові британців завадили сніги

Багато британців, котрі намагались повернутись з великодніх вихідних, потрапили у тривалі затримки через те, що дуже багато доріг стали непроїзними у зв'язку з незвичними для цієї пори року сніговими заносами.


У окремих частинах Шотландії, на півночі Англії та у північному Уельсі, випало приблизно десять сантиметрів снігу.

У Мет Бюро (Met Office) сьогодні видали офіційне застереження жовтого кольору про те, що у найближчі дні через цей сніг та додаткові опади у багатьох частинах Британії можливі повені.

Асоціація британських мотористів, AA, каже, що ці великодні вихідні стали для них найбільш завантаженим робочим днем за останні кілька років.

Британська державна Агенція Довкілля (Environment Agency), сьогодні від 18:00 видала офіційне застереження про двадцять шість неминучих та ще двісті п'ять потенційних повеней на території Англії та Уельсу.

Аналогічна їй агенція у Шотландії, Агенція Захисту Довкілля (Environment Protection Agency), також видала застереження про одну неминучу повінь та про ще дві потенційні.

Відповідна агенція в Уельсі, тобто агенція з Національних Ресурсів Уельсу (Natural Resources Wales) видала сьогодні застереження про дванадцять неминучих повеней.

Кореспондент погоди БіБіСі, пан Nick Miller, каже, що у окремих частинах Шотландії сьогоднішня ніч буде вельми холодною і людям варто очікувати ще більше мокрого снігу та дощу, особливо у Височинних районах, відомих, як Гайлендз.

На решті території Сполученого Королівства очікується дещо помірна погода з місцевими дощами та дуже сірими хмарами, особливо у середній Англії та Уельсі.

Проте, у північних районах Англії температура повітря буде вельми низькою.

Великодньому відпочинкові британців завадили сніги Водії у містечку Nenthead, що в Камбрії, загрузли у десяти сантиметрах снігу


Багато доріг у Південному Йоркшиа залишаються зачиненими, зокрема дорога А616, в обох напрямках.

Шосе А628, що також у Південному Йоркшиа, також частково зачинене, через снігові заноси.

У графстві Дербішиа, шосе А53 також частково зачинене.

Шосе А14 зачинене біля міста Кеймбридж, біля розв'язки J28, через можливу потенційну повінь.

Варто сказати, що, як кажуть у британському Мет Бюро, снігові опади на півночі Британії в цю пору року не є вже й таким рідкісним явищем.

Між 1981 та 2010 роками, Британія бачила в середньому по два з половиною дні снігових опадів у квітні, що є навіть більше ніж у листопаді.


    У цій темі:


Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju