Всі новини

04.04.2018 - 10:31

Середа, 04 квітня 2018 - 10:31


Послухати:

Родину Скрипалів міг отруїти руский, що летів у одному літаку з Юлією

Родину Скрипалів міг отруїти руский, що летів у одному літаку з Юлією

Британський щоденник Делі Мейл, з посиланням на власні джерела у Уайтголі (уряд), повідомляє, що детективи, котрі займаються розслідуванням отруєння Скрипаля та його доньки, зацікавились одним руским, який летів з Маскви до Британії у тому ж самому літаку державної рускої компанії Аерофлот, у якому прилетіла донька Скприпаля, Юлія.


Рейс Аерофлоту, про який йдеться мова, приземлився у летовищі Гітроу в суботу, третього березня цього року, о 14:32.

Даний громадянин Расії, через кілька годин сів на інший літак і відлетів назад до рускої столиці, Маскви.

Одне зі старших джерел у центральному британському уряді повідомило журналістові Дейлі Мейл, що їх детективи наразі "дуже зацікавилиь цією особою", і також ще кількома іншими, котрі можуть бути причетними до отруєння.

Урядове джерело також повідомило, що "вони впевнені, що цілком можливо, що ті, хто приймав участь в операції отруєння залишили Британію в лічені години після її виконання".

Наразі також відомо, що спецслужби проводять детельну перевірку всіх пасажирів вище згаданого рейсу.

Вже стало відомо, що коли той самий літак Аерофлоту, у якому панночка Скрипаль прилетіла до Британі, було піддано детальному обшукові в минулу п'ятинцю через те, що британські спецслужби отримали певний натяк про необхідність перевірки літака.

Дейлі Мейл, з посиланням на племінницю Скрипаля, Вікторію, повідомляє, що за кілька днів до цього отруєння, колишній шпигун Скрипаль передав доньці Юлії право на повне керування та на повний доступ до свого таємного банківського рахунку, на якому лежить сто п'ятдесять тисяч фунтів. Відомо, що цей рахунок розташовується у одному з руских банків.

Тим часом повідомляють, що панночка Скрипаль поправляється, але пан Скрипаль все ще залишається у критичному стані у лікарні Солисбері.


    Більше у цій темі:


Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju