Всі новини

06.04.2018 - 08:33

П'ятниця, 06 квітня 2018 - 08:33


Cлухайте статтю:

У Англії та Уельсі підіймається поріг сплати студентських кредитів

У Англії та Уельсі підіймається поріг сплати студентських кредитів

Колишні студенти, котрі брали кредити на навчання, відомі, як Student Loan, від тепер повертатимуть ці кредити, коли зароблятимуть більше ніж це було раніше.


Ті студенти, котрі беруть студентські кредити від вересня 2012 року, тобто від того часу, коли оплата за навчання в університетах Англії та Уельсу була зросла до дев'ять тисяч фунтів за рік, тепер почнуть повертати ці кредити тільки, якщо вони заробляють більше ніж двадцять п'ять тисяч фунтів на рік.

Раніше цей поріг складав двадцять одну тисячу.

У центральному уряді кажуть, що ця зміна дозволить заощаджувати випускникам приблизно 360 фунтів щороку.

У Національній Спілці Студентів (National Union of Students) кажуть, що дуже вітають цю новину і що це дуже допоможе молодим випускникам.

В уряді також кажуть, що тільки у поточному фінансовому році, котрий починається сьогодні, від цього нововведення виграють приблизно 600 студентів.

Разом з цією зміною, також запроваджується нова, дещо менша сума, виплати студентських кредитів для тих, що заробляють понад 25 тисяч фунтів.

Раніше з цих людей стягували по 9% від їх річної валової зарплати.

Проте, від тепер, ці випускники платитимуть менші гроші, від'як відсоток нараховуватиметься від менших сум.

Варто зазначити, що на території Шотландії навчання в університетах залишається безкоштовним. Аби цим скористатись, вам потрібно прожити у Шотландії принаймні 5 років.


    Також дивіться:


Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju