Всі новини

09.04.2018 - 09:18

Понеділок, 09 квітня 2018 - 09:18


Послухати:

У Лондоні двоє чоловіків задушились чадним газом

У Лондоні двоє чоловіків задушились чадним газом

Двоє чоловіків, за попередніми даними зі східної Європи, було виявлено мертвими у одному з будинків у лондонському районі Edgware, котрі, як наразі припускають, отруїлись через витік монооксиду вуглецю (чадний газ).


В неділю, приблизно о пів на другу після обіду на вулиці Bacon Lane, що у районі Еджвер, було виявлено двох чоловіків, одному з яких було 38, а іншому 42 роки.

Ще п'ятеро людей, серед яких двоє юнаків, було забрано до лікарні, з міркувань обережності, до встановлення точної причини отруєння.

Про це повідомили у Скотленд Ярді, де також сказали, що наразі смерть цих чоловіків розглядають, як "непояснену" і що наразі проводиться огляд тіла жертв випадку.

У поліції також кажуть, що мають підстави вважати, що обидві смерті були спричинені витоком чадного газу у будинку де жили чоловіки.

Жодних арештів не було проведено і також повідомляють, що про цей випадок вже було поінформовано державний наглядовий орган з техніки безпеки (Health and Safety Executive). Цей орган стежить за дотриманням всіх норм і правил техніки безпеки, як у приватній такі і у публічній сферах і при необхідності провадить власні розслідування.

Людей, котрі мешкають в сусідстві, було евакуйовано, як запобіжний засіб, але згодом їм дозволили повернутись назад у свої оселі.

Також повідомляють, що мешканці даного будинку, оселились в ньому тільки два тижні тому.

Один з сусідів сказав журналістам, що ці люди були зі східної Європи і каже, що просто не може в це повірити.

Інший сусід сказав: "Вони тут тільки два тижні і були дуже спокійні люди. Це просто жахи.".

У Лондоні двоє чоловіків задушились чадним газом Будинок, в якому чоловіки отруїлись чадним газом    Також читайте:

Довідка: Монооксид Вуглецю


Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju