Всі новини

11.04.2018 - 09:06

Середа, 11 квітня 2018 - 09:06Слухайте (3.2МБ):

Вперше у СК навколо клініки абортів зроблять стометрову безпечну зону

Вперше у СК навколо клініки абортів зроблять стометрову безпечну зону

У місцевій раді району західного Лондону, Ealing, оголосили, що навколо клініки, де проводяться аборти, буде створено буферну зону у радіусі сто метрів, з метою зупинити проведення віґілій, тобто поминальних служб біля будинку клініки та перешкодити залякуванню жінок, котрі приходять у клініку з перспективою можливості проведення абортів.


Вчора місцева рада району Ілин одноголосно проголосувала за пропозицію утворення такої буферної зони.

Це буде перша подібна зона у цілому Сполученому Королівстві, радіус якої буде сто метрів навколо будівлі клініки, яку також називають центром абортів.

Назва цієї клініки, Marie Stopes UK Ealing.

У даний час учасники доброчинної групи, яка має назву Мережа Доброї Ради (Good Counsel Network), і складається головним чином з католиків, кожного дня проводять поминальні служби за вбитими дітьми біля стін клініки, яка розташована на вулиці Mattock Lane.

Вони відкидають звинувачення у свій бік в тім, що вони залякують жінок, котрі відвідують, або намагаються відвідати клініку, а кажуть, що тільки хочуть аби жінки мали альтернативу.

Встановлення цієї буферної зони означає, що ні прихильники абортів, ні їх заперечники, не зможуть стояти ближче ніж сто метрів від будівлі центру.

Головний директор організації Marie Stopes UK, пан Richard Bentley, після голосування сказав: "Це є одним з найголовніших рішень для жінок.
Це рішення ніколи не стосувалося протестів, а натомість було спрямоване на запобігання зібранням малих груп випадкових людей, котрі збираються біля входу до нашого центру, де вони намагаються залякувати та жахати жінок з метою відрадити їх від отримання медичної допомоги, на яку вони мають право.".

Пані Elizabeth Howard, яка є речницею іншої доброчинної організації, яка виступає проти абортів, під назвою Будь Тут для Мене (Be Here for Me), каже, що: "Ми вже очікували це рішення. Воно було прийняте після того, що можна описати, як ганебна консультація цієї районної ради.
Ми тут для того, аби підтримувати жінок, котрі думають, що їх єдиним шансом є тільки аборт, але насправді вони не хочуть аборту.".

Голова районної ради Ілин, пан Julian Bell, каже що впевнений, що рада зробила абсолютно правильну справу.


    Також дивіться:


Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju