Всі новини

12.04.2018 - 13:25

Четвер, 12 квітня 2018 - 13:25


Cлухайте (2МБ):

Мет Поліція заарештувала 9 молодиків у 8 рейдах у Лондоні

Мет Поліція заарештувала 9 молодиків у 8 рейдах у Лондоні

Минулої ночі, з метою подолання все більшої злочинності, лондонська поліція вчинила вісім рейдів у районах Лондона Northolt, Greenford, Fulham та Brentford, у яких було заарештовано 9 молодиків.


Разом з заарештованими, поліції також вдалося конфіскувати малий автомат, амуніцію, готівку та наркотики класу А (найсильніші).

Серед заарештованих були молоді люди і також один 14-річний юнак, три жінки і ще п'ять чоловіків. Вік заарештованих від 14 до 49 років.

Вони наразі перебувають в ізоляторах Лондона і їм інкримінують незаконне володіння зброєю та наркотиками.

Під час рейду у районі Фулам, офіцерам поліції вдалося виявити та конфіскувати малий автомат, Скорпіон, а також пістолет і ще сорок пакетів амуніції.

Разом з цим, поліція також виявила та конфіскувала приблизно один кілограм наркотиків класу А, тобто котрі мають найсильнішу дію на людський організм.

Про все це повідомили у Скотленд Ярді, де також сказали, що ця операція готувалася упродовж майже шести місяців.

Мет Поліція заарештувала 9 молодиків у 8 рейдах у Лондоні Комісарка Метропольної (столичної) Поліції, пані Крéсида Дик, також була присутня під час рейдів


Керівничка лондонської поліції, Комісарка Кресида Дик, вчора ввечері також брала участь у патрулюванні вулиць району Гакней, де вона сказала, що криміногенна ситуація з бандами молодиків у багатьох лондонських районах залишається високою і пані Дик має твердий намір її здолати.

Вона сказала, що всю цю погань буде заарештовано і замкнено у в'язницях, бо тільки там їм місце за те, що вони намагаються експлуатувати молодих людей і псувати їх молоде життя.

Мет Поліція заарештувала 9 молодиків у 8 рейдах у Лондоні Рейди було вчинено у кількох районах західного Лондона    
Поширити у Туитер Стежити у ТуитерУ цій темі:


Курс британського фунту до долара, євро та гривні


Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju