Всі новини

14.04.2018 - 03:02

Субота, 14 квітня 2018 - 02:49

Теріза Мей дала добро на проведення авіаударів по Сирії

Теріза Мей дала добро на проведення авіаударів по Сирії

Буквально кілька хвилин тому, Президент США, пан Доналд Трамп, оголосив про початок проведення Британією, США та Францією військової операції проти нинішньої сирійської влади та намір цілковито знищити будь-які арсенали хімічної зброї, котрі у своєму запасі мають прихильники чинного сирійського президента, Асада.


Дана операція є прямою відповіддю на застосування хімічної зброї владою Сирії проти своїх людей у одному з найбільших сирійських міст, яке має назву Доума, яке мало місце минулого тижня.

У цій жахливій хімічній атаці загинуло 75 людей, серед яких було багато ні в чім не винних дітей.

Рускі, котрі є затятими прихильниками чинного сирійського режиму, кілька днів тому вже навіть звинуватили у тій хімічній атаці Велику Британію і сказали, що це було зроблено навмисне аби скомпроментувати їх та сирійську владу.

Президент Трамп оголосив, що спільна військова операція СК, США та Франції починається прямо зараз.

Буквально через лічені хвилини після оголошення заяви, вже почали надходити повідомлення про вибухи біля та в середині сирійської столиці, міста Дамаск.

Також, через кілька хвилин після промови пана Доналда Трампа, британська прем'єрка, пані Теріза Мей, оприлюднила власну заяву, у якій йдеться про те, що Британія разом зі своїми друзями прийматиме активну участь у нанесеннях авіаударів у Сирії.

Вона сказала, що у Британії та її друзів на даний час не залишається іншої альтернативи, ніж проводити пряму військову операцію.

Теріза Мей дала добро на проведення авіаударів по Сирії На цій карті літаками зображені потенційні цілі, на котрі може бути вчинено авіаудари


Раніше рускі застерігали цивілізований світ, що на території Сирії є багато їх військ і що вони будуть втягнені у цей конфлікт, якщо почнуться авіаудари.

Проте, зараз стало відомо, що ці залякування не зупинили цивілізованого світу.

Виглядає, що цивілізовані люди дуже добре розуміють, що таке рускі і як їх долати.

Британські засоби масової інформації повідомляють, що на початковій стадії нанесення авіаударів будуть застосовуватись ракети під назвою Томагаук (Tomahawk).

Сам пан Президент Трамп сказав, що сирійська влада перейшла червону межу і за це її буде покарано.

Він також звернувся до союзників чинного сирійського режиму, Ірану та Расії, і застеріг їх від втручання у цей конфлікт.

У будинку центрального британського уряду вже підтвердили, що військові британських повітряних сил вже нанесли ракетні удари по чотирьох цілях у Сирії, біля столиці Дамаск.


     Кинути у Туитер Стежити у Туитер     Також читайте:


Курс британського фунту до долара, євро та гривні

Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju