Всі новини

15.04.2018 - 00:30

Неділя, 15 квітня 2018 - 00:30Послухати (4.7МБ):

Вчительку судять за сексуальні стосунки зі своїм учнем

Вчительку судять за сексуальні стосунки зі своїм учнем

Як стверджує під час судових слухань сама 53-річна пані Deborah Lowe, до стосунків з 17-річним юнаком її призвело "щось на зразок середньожиттєвої кризи".


Середньожиттєва криза, чи як її ще називають, криза середнього віку, англійською midlife crisis, може з'являтися у людини у віці приблизно між 45 та 64 роки, та зумовлюється різними психологічними змінами та зміною загальної поведінки людини і дуже часто має незвичні прояви, як збудження різних сексуальних потягів, та інші загальні зміни характеру людини.

Пані Дебору Лоу звинувачують у "п'яти випадках прямих сексуальних стосунків з дитиною, у стані довірчої особи". Вона заперечує ці звинувачення через те, що за її словами, сексуальні стосунки мали місце вже тоді, коли хлопцеві було більше ніж 16 років.

У Сполученому Королівстві вік особистої згоди на сексуальні стосунки становить 16 років, тобто так само, як в Україні і має буквальну назву "age of consent".

Пані Дебора пояснювала свою поведінку в суді, що "якось так вийшло, що одного разу обидвоє опинилися разом у ліжку".

Дана справа слухається у Коронному Суді Вулиці Миншаль міста Манчестер (Manchester Minshull Street Crown Court).

Адвокати юнака наполягають, що сексуальні стосунки між пані Деборою та юнаком, чиє ім'я не оприлюднюється, почались, коли йому було ще 15 років, що є кримінальним злочином.

Пані Дебора Лоу, яка є неодруженою, каже, що у своєму житті вона ще ніколи такого не мала.

Вона розповідала, що вперше їх сексуальні стосунки почались у її квартирі, яка знаходиться у місті Stockport, яке розташоване відразу на південний схід від центральної частини міста Манчестер.

У четвер присяжні дійшли згоди, що пані Лоу не мала сексуальних стосунків з дитиною, але слухання ще не завершені.

У школі, де вчився юнак, вона була відповідальна за душевне опікунство (pastoral care).

Це особлива посада в кожній школі, запроваджена з метою надання душевної та психічної підтримки дітям, котрі перебувають у пригніченому стані з різних причин і потребують душевної допомоги.

В суді вона пояснювала, що "після того, як ми поцілувались, ми потім якось знайшли себе разом у ліжку, про що я зараз шкодую".

Вона зокрема сказала: "Я й не знаю, чому я це зробила і не можу цього пояснити. Мені дуже соромно.". "Після цього", продовжувала вона, "ми знову одного разу мали сексуальні стосунки, десь через чотири місяці, але вже у нього вдома, а потім ще десь шість чи сім разів, у минулому році, у моєму каравані, у селі Poynton, (що на південний схід від міста Stockport).".

Під час судових слухань також йшлося про те, що вони дуже часто переписувались через смс повідомлення. Окремі з повідомлень, котрі були написані у жовтні 2016 року, мали натяк на те, що до того часу вони вже мали сексуальні стосунки, тобто коли йому ще не було 16 років.

Проте, пані Дебора це заперечила і сказала, що тоді вона себе вела ще просто, як його мама, а після цього додала, що: "Але, якщо у найближчому майбутньому він матиме бажання подискутувати про заслуги старшої жінки, то я завжди готова йому допомогти.".

Близька подруга пані Дебори в суді сказала, що вони мали про це смс спілкування, але сказала, що була впевнена, що це були жарти, бо знала, що упродовж дев'яти років пані Дебора ні з ким не спала.

Пані Лоу сказала, що загалом, за весь час вона відіслала йому приблизно 300 смс повідомлень, але сказала, що жодне з них не було сексуального характеру, а натомість вона просто намагалася допомогти йому знайти роботу.

Прокурор звинувачував пані Дебору в тім, що вона вперто намагалася спокусити юнака до сексуальних стосунків і навіть була вислала йому картку з написом "who else can I be a slut with?" (з ким ще я можу бути *** (slut [слат] - жінка, яка має багато різних секс партнерів)), чого пані Дебора не заперечувала, але сказала, що ту картку вона висилала не у квітні 2016 року, а вже у 2017 році.

Ця судова справа ще на завершена. Слухання по ній продовжаться у понеділок.


     Кинути у Туитер Стежити у Туитер     У цій темі:


Курс британського фунту до долара, євро та гривні


Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju