Всі новини

16.04.2018 - 21:18

Понеділок, 16 квітня 2018 - 21:18Cлухайте (3.5МБ):

У Сасексі злодії за допомогою екскаватора вкрали касовий апарат

У Сасексі злодії за допомогою екскаватора вкрали касовий апарат

У вчорашньому рейді, у місті Henfield, що у графстві Західне Сасекс, яке розташоване у південній частині Англії, злодії за допомогою екскаватора викрали касовий апарат (ATM) з готівкою у ньому на суму понад 88 тисяч фунтів.


Пограбування відбулося в неділю зранку, приблизно о другій годині.

Злодії використовували екскаватор славної та легендарної британської компанії, яка має назву JCB [джей-сі-бі], що з їх боку є надзвичайно патріотично.

Можливо, на майбутньому судовому процесі їм за це зменшать термін ув'язнення, при умові, що їх всіх знайдуть та заарештують.

Нападники потім завантажили цілий касовий апарат у чорний Nissan Navara і поїхали.

Наразі, у Поліції Сасекс (Sussex Police) повідомляють, що у цій справі було заарештовано 25-річного чоловіка, який є мешканцем того ж міста Генфілд. Йому інкримінують підозру у пограбуванні.

На даний час, його було відпущено під заставу. Проте, невідомо, чи заставу за нього сплачували вже з награбованих грошей, чи з інших.

Екскаватор було викрадено буквально за годину до пограбування з будівельного майданчика, який розташований у сусідньому селі Edburton, що вказує на те, що дана "операція" ретельно готувалася ще заздалегідь до її виконання.

У поліції також повідомили, що злодії, після того, як вкрали екскаватор, десь на 20 хвилин зупинились на вулиці Bramlands Lane, що у тому ж містечку Генфілд, приблизно о 01:25, аби викинути з екскаватора відро, бо воно їм створювало певні незручності, від'як кабіна екскаватора розрахована на одну особу.

Самий касовий апарат, разом з екскаватором, було пізніше знайдено спаленими, десь за 24 милі (40 км) від місця злочину, біля містечка Dunsfold, звідки злодії вже втікали на автомобілі Audi A6, ще по дорозі протаранивши інший автомобіль.

За словами речників поліції, у даному нападі брало участь принаймні три людини.

Поліція звертається за свідками. Якщо ви щось бачили, чи там були, будь ласка, зголосіться у найближче відділення.


     Кинути у Туитер Стежити у Туитер     Також дивіться:


Курс британського фунту до долара, євро та гривні


Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju