Всі новини

Оновлено 18.04.2018 - 17:15

Оновлено: Вівторок, 18 квітня 2018 - 17:150

В Лондоні на Forest Gate зарізали молодого чоловіка

В Лондоні на Forest Gate зарізали молодого чоловіка

У районі східного Лондона, який має назву Форест Ґейт, в понеділок ввечері зарізали молодого чоловіка, який згодом помер, ще на місці пригоди.


За словами поліції, молодому чоловікові було вісімнадцять років.

Випадок мав місце на вулиці Chestnut Avenue, приблизно о 23:30.

Наразі проводять розтин тіла, про який ще нічого не повідомляється.

Смерть цього молодого чоловіка є вже третьою у Лондоні за останні три дні.

В минулу неділю у Лондоні від ножових поранень були загинули ще двоє молодих людей, коли у лондонській околиці Colindale від ножових поранень загинув двадцяти шестирічний чоловік, а у районі Брикстон загинула тридцятирічна жінка, також від ножових поранень.


Від початку цього року у Лондоні вже налічується сорок смертей від ножових поранень.

В Лондоні на Forest Gate зарізали молодого чоловіка Фотографії людей, котрих було вбито у Лондоні вже від початку цього року.


Депутатка районної ради Newham, від околиці Форест Ґейт, пані Seyi Akiwowo, на своїй сторінці у Твитері написала, що ці смерті спонукають її кричати до політиків: "Ви нічого з цим не робите.".

Вулиця Chestnut Avenue зачинена для проїзду і залишатиметься такою весь день.


Додано о 18:00:

У поліції повідомили. що ім'я чоловіка Sami Sidhom.

Одна з очевидців розповідала, що сусіди, яких розбудив жахливий крик чоловіка, вибігли на вулицю і потім намагались зупинити кров з його рани за допомогою рушників, але кров дуже швидко витікала і вони не змогли його врятувати.

Вона зокрема сказала: "Я глянула з вікна і побачила, як четверо чоловіків атакували одного, що лежав на дорозі. Я закричала: "Залишіть його". Вони застрибнули у дві машини і втекли. Хлопець, який лежав, дуже кричав. Коли я збігла, та вийшла на вулицю, він пробіг ще десь сто метрів і впав. Він тоді ще був при свідомості, але дуже швидко втрачав кров."

У лондоноській Мет Поліції повідомили, що для порятунку чоловіка було вислано дві швидкі та один гелікоптер швидкої допомоги, але вони не змогли врятувати йому життя.

Наразі у цій справі ще нікого не було заарештовано.


Доадно: 18.04.2016 17:15

У поліції повідомили, що у справі вбивства жінки у районі Брикстон, у неділю, було заарештовано 21-річного чоловіка і йому вже було висунуто звинувачення у вбивсті, яке він вчинив у неділю ввечері, на вулиці Sudbourne Road, що у районі Брикстон, у південному Лондоні.

Ім'я чоловіка, Jordan Clarke. Він є мешканцем тієї ж вулиці, Садборн Роад.

Його було заарештовано в понеділок, а завтра, у четвер, 19 квітня, він має з'явитися в лондонському суді, Олд Бейлі (Old Bailey).


     Кинути у Туитер Стежити у Туитер     Також дивіться:


Курс британського фунту до долара, євро та гривні


Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju