Всі новини

17.04.2018 - 19:38

Вівторок, 17 квітня 2018 - 19:38


Послухати(3.5МБ):

Скрипаль: Отруйна речовина була у рідкій формі

Скрипаль: Отруйна речовина була у рідкій формі

В отруєнні колишнього руского шпигуна, пана Скрипаля та його доньки використовували нервовий агент, який був у рідкій формі.


Про це повідомили у Відділі Довкілля (Department for Environment, Food and Rural Affairs, скор.: Defra) центрального уряду СК, де також сказали, що злочинці використовували тільки малесеньку кількість хімічної зброї, яка має назву Новічок.

В уряді також повідомили, що зараз розпочинається дуже широкомасштабна операція знезараження від цього хімікату на дев'яти об'єктах міста Солсбері, яка займе кілька місяців і коштуватиме мільйони фунтів.

У Дефра сказали, що найбільшу кількість цієї хімічної зброї було виявлено в будинку Скрипаля.

Разом з цим, було також ідентифіковано ще вісім об'єктів, котрі було забруднено цим хімікатом, які зображені на малюнку нижче.

Скрипаль: Отруйна речовина була у рідкій формі Карта з об'єктами, забрудненими хімічною зброєю, яка має назву Новічок


Серед об'єктів, котрі буде піддано знезараженню, є дві станції швидкої допомоги, один об'єкт поліції, ресторан Зізі та пивна Єпископський Млин, де Скрипаль та його донька, Юлія, були у той день, коли їх отруїли.

Фахівці кажуть, що даний нервовий агент (хімікат) не випаровується та з часом не вивітрюється.

Це означає, що операція знезаражування об'єктів передбачатиме інтенсивне очищення всіх поверхонь каустичними хімікатами, а де потрібно, об'єкти будуть забирати і спалюватись.

Операція з очищення починається через кілька днів.

Біля торговельного центру Молтинс, всю траву, бруківку та інше каміння та ґрунт зі всіх заражених громадських та публічних об'єктів буде повністю усунено.

В операції буде задіяно майже двісті військовиків.

Десятий об'єкт, на який вже було знято заборону на відвідування, це цвинтар у Лондоні, де поховані жінка і син Скрипаля.

Фахівці дійшли висновку, що жодний об'єкт на цвинтарі не було забруднено хімікатом.

Попри те, що весь світ розуміє, що відповідальність за це отруєння цілковито лягає на Расію, вона продовжує категорично заперечувати всі звинувачення у свій бік і каже, що нічого спільного з цим не має.


     Кинути у Туитер Стежити у Туитер     Також дивіться:


Курс британського фунту до долара, євро та гривні


Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju