Перелік всіх новин

Якщо у вас анорексія, вам 3 роки стояти в черзі за лікуванням

Новини Британія Лондон Англія Шотландія УельсЖиття людей, котрі мають серйозні розлади харчової поведінки піддаються великому ризику через те, що їм доводиться майже три роки чекати на лікування у Державній Службі Здоров'я - NHS.

Медичні фахівці застерігають, що спеціалізовані служби здоров'я перезавантажені настільки, що неспроможні справитись зі все більшим навантаженням і через це мусять визначати пріоритети лікування пацієнтів відповідно до назви їх хвороби.

Пацієнти змушені чекати у довгих чергах, що значно збільшує ризики подальшого погіршення їх здоров'я, що також означає, що їх шанси цілковито одужати просто знижуються.

Окремих з пацієнтів змушують чекати так довго, що вони мусять шукати значні кошти на приватне лікування або ж шукати лікування за кордоном, у Південній Африці, США або у ще інших країнах.

Психіатри, котрі лікують людей з розладами харчової поведінки, якими дуже часто є молоді жінки, кажуть, що послуги NHS настільки неадекватні, що у окремих місцях пацієнти мусять втрачати ще більше ваги, аби їх визнали хворими.

Професор з розладу харчової поведінки з Кинґз Коледж Лондон, пані Шмит, каже, що окремі служби погоджуються на огляд пацієнтів тільки тоді, коли вони вже дуже хворі. Людям можуть просто сказати, що їх вага ще надто висока для того, аби їх обстежувати і їм варто ще більше схуднути. Професор каже: "Це просто парадоксально та надзвичайно жахливо для пацієнтів аби почути, що спочатку їм мусить стати гірше аби потім їм стало краще. Це дуже жахливо".

Лорна Ґарнер - Виконавча директорка добродійної організації з допомоги хворим на анорексію та інші розлади, Біт (Beat), каже, що: "Тривалі очікування лікування є дуже звичною справою для хворих на розлади харчової поведінки і у окремих випадках ці чекання можуть стати смертельною загрозою. Одна з 10 осіб, хворих на анорексію помирає передчасно через самогубство або через відмову у роботі органів. Подібні статті:
джерело: http://www.theguardian.com/