Всі новини

18.04.2018 - 15:16

Середа, 18 квітня 2018 - 15:16


Послухати (2.5МБ):

Чоловікові дали 12 років за розповсюдження СНІДу

Чоловікові дали 12 років за розповсюдження СНІДу

Чоловіка, який заразився вірусом СНІД і потім заразив п'ятьох інших чоловіків та намагався заразити ще п'ятьох, було засуджено до 12 років позбавлення волі.


Пан Daryll Rowe, 27 років навмисне заразив п'ять чоловіків вірусом СНІД і потім намагався заразити ще п'ятьох чоловіків шляхом вживання навмисно пошкоджених презервативів.

Пан Дарил Роуі є мешканцем міста Brighton, що на південному узбережжі Англії.

Він довгий час працював приватним перукарем.

Один з чоловіків, під час судових слухань, заявив, що пан Роуі чинив на нього тиск аби той мав з ним секс. Інших подробиць про це не повідомляється.

Пана Роуі було ув'язнено за п'ять випадків "нанесення тілесних ушкоджень" та ще п'ять "спроб нанесення тілесних ушкоджень".

Після того, як у квітні 2015 року панові Роуі поклали позитивний діагноз зараження вірусом СНІД, він, через ґейський мобільний додаток під назвою Grindr, мав статеві стосунки з вісьмома чоловіками у місті Брайтон та його околицях.

Ці стосунки мали місце між жовтнем 2015 та лютим 2016 року.

Після того, як в лютому 2016 року він намагався мати статеві стосунки ще з двома чоловіками, ним зацікавилась поліція, через те, що хтось на нього поскаржився.

Аби зникнути з очей поліції, пан Роуі потім переїхав на південний схід Англії, але це не зупинило поліцію і пізніше у 2016 році його було заарештовано.


     Кинути у Туитер Стежити у Туитер     Також дивіться:


Курс британського фунту до долара, євро та гривні


Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju