Всі новини

24.04.2018 - 11:42

Вівторок, 24 квітня 2018 - 11:42


Послухати (4МБ):

Vodafone стала найгіршою мобільною компанією у Британії

Vodafone стала найгіршою мобільною компанією у Британії

За даними найбільш популярної у СК групи, яка переймається правами споживачів і має назву Котрий? (Which?), одна з найбільших британських компаній мобільного зв'язку, Вóдафоун, надає найгіршу якість послуг своїм клієнтам.


Інші великі компанії, котрі продають послуги мобільного зв'язку, також опинилися на останніх місцях у рейтингу забезпечення якості своїх послуг.

Серед цих компаній: EE, 02 та Three.

Загальна оцінка якості послуг цих компаній трактувалася опитаними споживачами, як, або посередня, або прикра, але ніяк не найкраща.

Серед не вельми відомих компаній, котрі також продають послуги мобільного зв'язку у Британії, на першому місці у співвідношенні ціна/якість, вийшла компанія Utility Warehouse.

Ця компанія належить до низки малих британських компаній, котрі використовують мережі зв'язку великих компаній.

У компанії Водафоун, у відповідь на це опитування, заявили, що забезпечення якісним зв'язком своїх споживачів є їх найвищим пріоритетом.

У даному опитуванні брали участь понад три з половиною тисячі споживачів.

Серед тих, що були опитані, кожний сьомий споживач Водафоун, тобто десь 14%, скаржились, що компанія дуже часто присилає їм хибні рахунки за свої послуги, на яких ціни чомусь завжди завищені, а не занижені.

Компанія ЕЕ у цьому опитуванні взяла друге місце ззаду. Кожний сьомий клієнт цієї компанії скаржився, що платить за свій рахунок більше ніж по 50 фунтів щомісяця.

Речник групи Котрий?, пан Alex Neill, каже, що споживачам варто намагатися якомога частіше переходити до інших компанії, якщо якість їх послуг незадовільна.

Пан Ніл також каже, що запровадження нових правил у регулюванні сектору мобільного зв'язку, котрі вступають в силу в другій половині цього року, надасть споживачам можливість переходити від однієї компанії до іншої тільки відіславши кілька смс повідомлень.

Ці запровадження є низкою заходів, що покликані пришвидшити де-монополізацію на ринку мобільного зв'язку у СК.

Результати цього опитування також були підтверджені заявою державного британського регулятора зв'язку, Офком (Ofcom), який минулого тижня заявив, що на компанію Водафоун та на компанію BT (бі ті), яка є також і власницею ЕЕ, за останні три місяці минулого року було надійшло найбільше скарг про дуже погану якість послуг.


     Кинути у Твітер Стежити у Твітері     Також читайте:

У Британії запущено 5G У Британії запущено 5G30/05/2019

Курс британського фунту до долара, євро та гривні


Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju