Всі новини

25.04.2018 - 11:22

Середа, 25 квітня 2018 - 11:22


Послухати (4.3МБ):

Брекзит: рекордна кількість медсестер залишають СК

Брекзит: рекордна кількість медсестер залишають СК

Як повідомляє Ґардіан, Сполучене Королівство залишає рекордне число медсестер, котрі є громадянами двадцяти семи країн, що є членами Європейської Унії, що у свою чергу ще більше поглиблює кризу хронічної нестачі медпрацівників.


Від початку 2017 року до початку 2018, з реєстру Ради Медсестер та Акушерок (Nursing and Midwifery Council, скорочено: NMC) було було викреслено 3'962 медсестри з країн Європейського Економічного простору, що означає, що вони залишили цю роботу.

Цей реєстр утримує перелік всіх медпрацівників, котрі мають дозвіл працювати у секторі охорони здоров'я СК. Як тільки ви звільнюєтесь з роботи, вас виводять з переліку даного реєстру. Тому, ці дані є найбільш акуратними.

Число медсестер, котрі залишили Британію у 2017 році склало майже чотири тисячі і було на 28% більшим, якщо порівнювати з роком раніше, або у три рази більшим, якщо порівнювати з 2013 роком, відколи ведуть цей реєстр.

Тим часом, число медсестер ЄС, котрі їдуть працювати у Британію, за минулий рік знизилось до найнижчого рівня і склало тільки 805 осіб.

Пані Janet Davies, яка є головною директоркою Королівського Коледжу Медсестер (Royal College of Nursing), каже: "Виглядає так, що перспектива Брекзиту зводить всі наші зусилля привабити якомога більше медпрацівників, просто на марне.".

Вона каже, що небажання уряду СК надати чіткі гарантії про майбутні права громадянам ЄС після Брекзиту, тобто після березня майбутнього року, є ключовою причиною втрати штату у службах охорони здоров'я СК.

За даними опитування медсестер з ЄС про те, чому вони залишають Британію, переважна більшість відповіла, що вони це роблять саме через майбутній Брекзит.

У NMC також кажуть, що їх агенціям вербування медпрацівників у таких європейських країнах, як Італія, Португалія та Іспанія, все важче спонукати медсестер їхати на роботу у Сполучене Королівство.

На даний час у реєстрі NMC перебуває понад 35 тисяч медсестер з країн, котрі є членами ЄС.

Всі вони складають понад 5% від всіх медсестер, котрі працюють у закладах охорони здоров'я СК.

Лейбористи, котрі на даний час перебувають в опозиції, звинувачують чинний уряд в тім, що його хаотична та непередбачувана політика у питанні Брекзиту спричинює все більшу нестачу медсестер, яку на даний час вже вважають просто хронічною.


     Поширити у Твітері      Стежити у Твітері     Також у цій темі:


Курс британського фунту до долара, євро та гривні


всі новини wci nowyny zja ctorinka