Всі новини

26.04.2018 - 11:14

Четвер, 26 квітня 2018 - 11:14Послухати (2.6МБ):

У Англії та Уельсі дуже зростає злочинність

У Англії та Уельсі дуже зростає злочинність

Згідно зі щойно оприлюдненим звітом британського Бюро Національної Статистики (ONS), рівень кримінальної злочинності з застосуванням холодної зброї та зокрема ножів, на території Англії та Уельсу за минулий рік зріс на цілих 22%.


Згідно з цими ж даними, загальна кількість кримінальних злочинів з застосуванням або ножів або подібних гострих предметів, котрі було офіційно зареєстровано поліцією, у 2017 році склала майже сорок тисяч злочинів, тобто на 22% більше, якщо порівнювати з 2016 роком, коли було зареєстровано майже тридцять три тисячі злочинів..

Це число також є рекордним від 2010 року, тобто від того часу, коли почали вести цю статистику.

Кількість злочинів, котрі було вчинено за допомогою вогнепальної зброї, на території Англії та Уельсу, за минулий рік зросла на 11%.

Разом з цим кількість кількість пограбувань вчинених у минулому році зросла на 9%.

Кількість пограбувань автомобілів, за той самий період, зросла на 17%.

На початку цього місяця, домашня секретарка СК, пані Амбер Рад, запустила нову урядову стратегію з метою подолання кримінальної злочинності.

Ця стратегія передбачає вливання додаткових сорока мільйонів фунтів у бюджети органів поліції Англії та Уельсу, прийняття нового законопроекту про володіння холодною та вогнепальною зброєю, вироблення нової стратегії подолання нападів з кислотою, ножами та вогнепальною зброєю.


     Поширити у Твітері      Стежити у Твітері     Також читайте:


Курс британського фунту до долара, євро та гривні


всі новини wci nowyny zja ctorinka