Всі новини

26.04.2018 - 23:05

Четвер, 26 квітня 2018 - 23:05
Pocluchaty (8.3MB):

У Home Office мали визначені цілі на усунення мігрантів

У Home Office мали визначені цілі на видалення мігрантів

Домашню секретарку, пані Амбер Рад (консерваторка), знову закликають піти у відставку через свіжі звинувачення про те, що назад у 2015 році у її відділі, тобто у внутрішніх справах існували встановлені цілі щодо того, скільки нелегальних мігрантів має бути видворено з країни кожного місяця.


Пані Рад також заперечує, що такі цілі існують і на даний час і продовжує стверджувати, що сама нічого про ці цілі не знала.

Варто нагадати, що у 2015 році домашньою секретаркою СК була чинна британська прем'єрка, пані Теріза Мей.

За словами журналістів з БіБіСі, вони бачили документи, котрі підтверджують, що пані Рад каже неправду і що вона мусила знати про ці цілі.

Домашня секретарка тіньового, тобто опозиційного, уряду СК, пані Даян Абот (Dianne Abbott), сказала, що пані Амбер Рад потрібно піти у відставку, бо це справа честі.

Речниця шотландської національної партії, SNP, пані Алисон Тюлис, також закликала пані Амбер Рад піти у відставку. Вона каже, що її не дивує те, що у домашніх справах були такі цілі, від як, за її словами, там панує повний бардак та некомпетентність.

Проте, окремі консерватори висловлюють активну підтримку пані Рад. Так, пан Дейвид Дейвис каже, що більшість громадськості Британії підтримують жорсткі заходи з подолання нелегальної міграції.

Пан Дейвис також звинуватив SNP та лейбористів в тім, що їх погляди надто віддалені від проблем простих британців.

Один зі звітів, який з'явився у 2015 році і який бачили журналісти з БіБіСі, свідчить про існування урядових цілей на так званий самовільний вїзд з території СК для нелегальних мігрантів, тобто для тих, що не можуть довести своє право на законне перебування у Сполученому Королівстві.

Сьогодні після обіду у домашніх спрвах (Home Office) все ж таки визнали існування цілей і також вже поквапились заявити, що всі ці цілі цілковито усунуто і їх більше не існує.

Лідер лейбористів, пан Джеремі Корбин, каже, що політика пані Терізи Мей зі створення нею особливого недружнього середовища до мігрантів та зокрема до тих, що належать до так званого Занесеного Вітром (Windrush) покоління, спричинила цим людям надзвичайні страждання та розчарування.

До Занесеного Вітром (Windrush) покоління належать вихідці з колишніх британських колоній, котрі розташовані у басейні Карибського Моря, яких у 60-их роках минулого сторіччя привозили на роботу до Британії, бо не вистачало працівників, особливо не було кому виконувати найгіршу, або просто чорну роботу.

У ті часи таких людей прибуло до Британії десь 50 тисяч. Вони тут оселися і багато з них вже стали британськими громадянами.

Скандал з цими людьми розпалився пару тижнів тому, коли їх було оголошено нелегалами і багатьом з них почали надходити листи з внутрішніх справ, у яких йшлося про те, що вони у цій країні нелегально і їм треба якомога швидше звідси забратися. Мовляв, ви свою справу зробили, а тепер, коли прийшов час отримувати пенсію, ви вже більше нікому тут не потрібні.

Про один з таких випадків читайте у статті за посиланням, що на дні цієї сторінки.

Скандал ще більше розпалився тоді, коли стало відомо, що ще у 2010 році записи про цих людей було знищено з бази даних внутрішніх справ.

Хто віддавав наказ знищити реєстр, наразі ще не зрозуміло.

Після цього, сама пані Мей зустрілась з представниками цього покоління і особисто вибачилась за помилки свого уряду.

Від як це те поле, де лейбористи почувають себе вельми впевнено, скандал не згасав і тоді в уряді вже навіть оголосили, що багатьом з цих людей виплатять компенсації. Щоправда не надали про це жодних подробиць.

Пан Корбин також каже, що відповідальною за всю цю нісенітницю є пані Рад і тому вона має піти у відставку.

В грудні 2015 року, у звіті про видворення, який було підготовлено головним інспектором з питань кордону та міграції, йдеться про те, що тоді було покладено цілі щодо того, скільки мігрантів має бути видворено з країни.

У звіті зокрема йдеться, що 2015-16 роках внутрішні справи поклали собі ціль дванадцять тисяч добровільних депортацій тих осіб, що не мали законного права на перебування в країні.

Звіт також показує що навіть були цілі з добровільного видворення сімей.

Існує три типи видворення з країни: депортація, адміністративне видворення та добровільний виїзд.

Термін добровільний описує метод виїзду, а не те, хоче людина виїздити чи ні. Ті, що обирають цей тип, можуть звернутись до внутрішніх справ за фінансовою допомогою, аби покрити витрати на дорогу.

На слуханнях парламентського комітету з внутрішніх справ, пaні Рад сказала, що до недавнього часу вона не розглядала цю проблему, як системну і що вона дуже глибоко шкодує про всю цю справу.

Чи втримається пані секретарка у своєму кріслі, наразі сказати дуже важко.

Також дивіться:

Гоум Офіс наказав 80-річній українці забратися в Україну Гоум Офіс наказав 80-річній українці забратися в Україну25/03/2020

Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny zja ctorinka