Всі новини

28.04.2018 - 13:11

Субота, 28 квітня 2018 - 13:11
Pocluchaty (3 MB):

Офіційне застереження для лондонців про отруйних гусениць

Офіційне застереження для лондонців про отруйних гусениць

Речники британської Лісової Комісії (Forestry Commission) застерігають мешканців Лондона уникати будь-яких контактів з отруйними гусеницями дубової молі (Oak processionary moths, скорочено: OPM), яких було дуже багато помічено у окремих районах західного та південно-західного Лондона.


Волосся цих гусениць містить в собі отруту.

Будь-який контакт з цими волосками може спричинити гарячку, астму, нудоту, дратування очей та горла, і також різні висипання на шкірі людини.

Офіційні особи Лісової Комісії повідомили, що на даний час у лісах та парках британської метрополії спостерігають значний спалах цих гусениць.

Гусениці дубової молі було помічено фахівцями комісії не тільки у Лондоні, але й практично по всій території південно-східної Англії.

У комісії закликають не торкатись та уникати будь-якого контакту з цими гусеницями.

Найбільші поселення цих гусениць було помічено у центральному Лондоні та у лісовій смузі, що простягається від містечка Kingston upon Thames до району Brent.

Гусениць також було виявлено у містах Bracknell Forest, Slough та Guildford.

Офіційне застереження для лондонців про отруйних гусениць Червоними крапками позначено місця, де було виявлено гнізда гусениць у 2017 та 2018 роках


Ці гусениці почали вилуплюватись з яєць в середині квітня.

У комісії відзвітували, що дерева з великим поселенням гусениць вже було оброблено особливою захисною рідиною.

Речник комісії також повідомив, що обробіток дерев триватиме упродовж травня та першої половини червня.

Для зниження ризику для вашого здоров'я, у комісії радять не торкатись гусениць та не дозволяти дітям і домашнім тваринам також торкатись гусениць та особливо їх гнізд і в жодному випадку не намагатись самим знищувати чи усувати гнізда цих гусениць.

Офіційне застереження для лондонців про отруйних гусениць Одна гусениця дубової молі може містити до 62 тисячі отруйних волосків


Одна гусениця може викинути приблизно 62 тисячі волосків, котрі залишаються активними упродовж п'яти годин, після того, як вони залишили тіло гусениці.

Гусениці перетворюються на міль десь у липні, серпні. Міль потім живе тільки три дні.

Багато фахівців вважають, що цих мотельків було занесено на територію Сполученого Королівства шляхом імпорту дерев з Європи.

Поселення цих мотельків було вперше помічено та зареєстровано у 2006 році у районах західного Лондона.

Характерними ознаками гусениць дубового мотилька є те, що вони найчастіше зустрічаються на дубах, або на ґрунті біля дуба і також мають дуже довгі білі волоски, поміж котрими є дуже багато коротших волосків.

На відміну від багатьох інших гусениць, вони не оселяються на плотах, огорожах, стінах чи подібних спорудах.

Офіційне застереження для лондонців про отруйних гусениць Гніздо дубової процесійної молі     Поширити у Туітері      Стежити у Туітер     Також дивіться:


Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny zja ctorinka
Переглядів: