Всі новини

29.04.2018 - 23:29

Неділя, 29 квітня 2018 - 23:29
Pocluchaty (3 MB):

Амбер Рад подала у відставку

Амбер Рад подала у відставку

Секретарка Внутрішніх Справ Сполученого Королівства, пані Amber Rudd, кілька хвилин тому оголосила про свою відставку, яка прямо пов'язана з питанням про встановлення цілей на видалення з країни нелегальних мігрантів і через те, що вона спочатку стверджувала, що нічого про це не знала.


Пані Рад мала з'явитись в понеділок, тридцятого квітня, перед парламентським комітетом з внутрішніх (домашніх) справ та давати свідчення про те, чи знала вона про існування цілей на видворення з Британії мінімальної кількості нелегальних мігрантів, чи не знала.

Упродовж кількох минулих днів, пані Рад перебувала під значним тиском опозиційних партій, котрі вимагали її відставки через спантеличення британського парламенту і надто недружню політику до мігрантів взагалі.

Заступник лідера лейбористів, пан Том Уотсон, каже, що тепер головною особою у скандалі з запровадженням цілей видворення нелегальних мігрантів залишається чинна прем'єрка, пані Теріза Мей, яка у час, коли були запроваджені ці цілі, була домашньою секретаркою СК.

В неділю, 29 квітня, британський щоденник, Ґардіан, оприлюднив лист пані Рад до пані Мей, у якому перша наголошувала, що поклала собі дуже амбітні цілі видворити з країни десять відсотків нелегальних мігрантів упродовж кількох наступних років.

Проте, зараз вже стало відомо, що цим амбіціям, за які пані Рад вже заплатила своєю посадою, прийшов кінець.

Британські газети повідомляють, що у неділю ввечері пані Рад написала листа пані Терізі Мей, у якому вона звернулась з проханням про свою відставку.

Хто буде наступником пані Рад, дуже важко сказати.

У питанні призначення нового Секретаря Внутрішніх Справ, тобто Home Office Secretary, пані Теріза Мей постає перед дуже важким завданням.

З одного боку вона мусить зберігати у своєму уряді баланс між брекзитерами та тими, що проти виходу з ЄС.

Тобто, кількість тих та інших має бути одинаковою.

З іншого боку, вона мусить також задовольнити бажання своїх однопартійців, котрі наполягають на збереженні жорстких правил перебування мігрантів у СК.

Який вибір зробить пані Мей, ми дізнаємось упродовж кількох наступних днів.

Найбільш ймовірним претендентом на даний час британські журналісти називають консерватора пакістанського походження, пана Саджид Джавида. Він, так само, як пані Рад, не підтримує Брекзиту.

     Поширити у Твітер      Стежити у Твітері     У цій темі:


Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny zja ctorinka
Переглядів: