Всі новини

03.05.2018 - 07:32

Четвер, 03 травня 2018 - 07:32Pocluchaty:

Вибори до окремих місцевих рад Англії

Вибори до окремих місцевих рад Англії

Якщо ви громадяни Європейської Унії (ЄС), Сполученого Королівства, або однієї з 53 країн співдружності, то ви маєте право брати участь у місцевих виборах, котрі сьогодні відбуваються у 150 місцевих радах Англії.


Виборчі дільниці відчинені для голосування від 07:00 до 22:00.

У Лондоні сьогодні відбуваються вибори до всіх 32 районних рад.

Окрім виборів до районних рад Лондона, також проходять вибори місцевих лондонських мерів у районах Лондона: Watford, Hackney, Newham, Lewisham та Tower Hamlets.

Якщо ви хочете перевірити, чи у вашій околиці сьогодні проходять вибори, ви можете ввести свій повний поштовий індекс у поле під "ENTER YOUR POST CODE" на наступній сторінці : www.yourvotematters.co.uk і вам покаже чи відбуваються вибори до вашої місцевої ради, чи ні.

Взагалі, якщо у вашому районі сьогодні відбуваються вибори і ви зареєстровані, як виборці, то напередодні на вашу адресу мала прийти поштова картка-запрошення голосувати.

Якщо на вашу адресу така картка не прийшла, то це означає, що або ви не зареєстровані у реєстрі виборців, або у вашому районі не відбуваються вибори.

Для голосування вам варто взяти з собою картку-запрошення і бажано мати якусь ідентифікацію, як паспорт, права та подібне.

Загалом по Англії сьогодні обиратимуть 4,371 депутатів місцевих рад.

Цьогорічні місцеві вибори є вельми важливими з огляду на те, що це перші вибори після минулорічних парламентських виборів і їх вважають одним з головних тестів для чинної британської прем'єрки, пані Терізи Мей.

Ви не можете голосувати на будь-якій виборчій дільниці, а мусите голосувати тільки на своїй, тобто на тій, що вказана на картці-запрошенні.

На дільниці вам дадуть бюлетень з переліком імен кандидатів та їх партій , де ви хрестиком можете позначити потрібного, чи потрібну.

Під час голосування на дільницях є олівці. Якщо ви не довіряєте олівцям, то краще візьміть з собою ручку.


     Поширити у Твітер      Стежити у Твітері     Також читайте:


Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny zja ctorinka
Переглядів: