Всі новини

04.05.2018 - 19:14

П'ятниця, 04 травня 2018 - 19:14

Вибори 2018: Ліберал-демократи підіймаються UKIP падає просто в прірву

Вибори 2018: Ліберал-демократи підіймаються UKIP падає просто в прірву

Кілька хвилин тому завершився підрахунок голосів на місцевих виборах до окремих місцевих рад Англії, які відбувалися вчора, у четвер, 3 травня.


Голоси підраховано у 149 зі 150 місцевих рад, де вчора відбувалися вибори.

Єдиною місцевою радою, по якій на даний час ще немає результатів, є лондонський район Tower Hamlets, що у східному Лондоні.

На цих виборах обирали депутатів до місцевих радах Англії, мерів окремих міст та мерів окремих районів Лондона.

Як показують результати, у відсотковому відношенні, юкипівці втратили найбільшу кількість місць, якщо порівнювати з минулими місцевими виборами у тих самих радах.

Місця у радах, котрі раніше займали юкипівці, найбільше перейшли до консерваторів і кілька до лейбористів.

Юкипівці втратили 123 місця у тих місцевих радах, де відбувалося голосування.

Попри те, що лейбористи виграли 57 додаткових місць, це все одно менше ніж вони сподівалися виграти.

Лейбористи програли консерваторам контроль над міськими радами міст Derby, Nuneaton та Bedworth. Проте їм вдалося виграти у консерваторів контроль над міською радою міста Plymouth, що на піденно-західному узбережжі Англії, у графстві Девон (Девоншиа).

Консерватори на вчорашніх виборах втратили 28 місць. Вони програли лейбористам контроль над міською радою міста Trafford, яке розташоване біля міста Ліверпуль.

Проте, консерватори взяли контроль над міськими радами міст Peterborough та Basildon. Торі також взяли контроль на районною радою лондонського району під назвою Barnet, який розташований у північній частині Лондона.

Ліберал-демократи взяли додаткових 75 місць і можуть вважатися єдиними, хто може впевнено стверджувати, що вони виграли вчорашні місцеві вибори. Вони відібрали від консерваторів контроль над районними радами лондонських районів Richmond-upon-Thames та Kingston-upon-Thames. котрі розташовані у південно-західній частині Лондона.

Вони також відібрали у консерваторів контроль над місцевою радою Південного Кеймбриджшиа.

Варто зазначити, що попри свій стрімких зліт на вчорашніх виборах, за кількістю місць у місцевих радах Англії, ліберал-демократи ще дуже далеко від того, де вони були десять років тому.

Не погано почували себе зелені. Вони взяли додаткових 8 місць.

Вибори 2018: Ліберал-демократи підіймаються UKIP падає просто в прірву Карта зміни контролю над районними радами у Лондоні білою плямою тут позначено район Tower Hamlets, що у східному Лондоні, де ще не було оприлюднено результат підрахунку голосів     Поширити у Твітер      Стежити у Твітері     Також дивіться:


Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny zja ctorinka
Переглядів: