Всі новини

04.05.2018 - 23:26

П'ятниця, 04 травня 2018 - 23:26

До побачення тампони : прийшов час менструальних ноугау

До побачення тампони : прийшов час менструальних ноугау

Коли у мене період, останнє що я хочу робити, це думати про будь-які подорожі. Якщо враховувати, що у мене за звичай дуже важкі течі, то надійний захист для мене є найголовнішим занепокоєнням і я завжди дотримуюсь одного і того самого плану, тобто: тампони, гаряча вода і парацетамол.


Але одного разу я подумала: "Я ж не користуюсь тим самим мобільним телефоном, яким я користувалась 15 років тому. То чому ж тоді я користуюсь одними й тими ж речами ще від тоді, коли у мене почались мої менструальні періоди, тобто коли мені було 12 років?".

На даний час на ринку вже є такі ноугау, як менструальні труси, котрі можуть вбирати всю вашу течу у свою спідню тканину, звідки все воно випаровується просто у повітря. Також є машина, яка обіцяє, що може усунути практично всі болі, що виникають під час періодів і ще навіть є тампон, яким можна дистанційно керувати з вашого мобільного телефону, що, принаймні у теорії, допомагає зменшити синдром токсичного поштовху через посилання повідомлення на ваш мобільний телефон, коли прийшов час змінювати тампон. Цей продукт очікується на ринку у наступному році.

Сучасні жінки мають набагато ширший вибір, ніж тільки звичайний тампон, чи один і той самий "супер плюс". Тому я вирішила перенести свої періоди у двадцять перше сторіччя і вирішила спробувати п'ять найновіших варіантів, котрі недавно з'явились на менструальному ринку.

Ось, як воно мені пішло...


Менструальні труси під назвою Wuka - не більше 30 фунтів (Wuka period pants : wuka.co.uk)
До побачення тампони : прийшов час менструальних ноугау

Якщо ви все своє доросле життя мали справу з подушечками і тампонами, то ви просто не повірите в те, що хтось замість цього може просто вдягнути пару звичайних трусів і потім цілий день в них ходити. Але якщо ви можете у це повірити, то ця штука направду працює.

Цікаво, як ці, на перший погляд звичайні, трусики можуть мене захистити так само, як той самий тампон, який мене захищав все життя? В описі цього продукту йдеться про те, що вони можуть утримувати в собі стільки менструальної крові, як чотири повних тампони. Але мені все одно не вірилося.

Я одягнула їх на другий день свого періоду і ходила з ними цілий день. Попри те, що другий день мого періоду є для мене найважчим, я все одно не мала жодної проблеми з течією. Після цього ви можете просто кинути їх у пральну машину і наступного разу знову одягати і так кілька років, що також виглядає вельми заощадливим.

Вони також були дуже зручними. Мене завжди дратувало використання санітарних подушок через те, що коли їх носиш, то отримуєш відчуття, що ніби носиш якийсь рушничок. Але з цими трусами справа зовсім інша. Мені часом навіть зовсім вилітало з голови, що у мене період і немає ніякого запаху.

Тому, я оцінюю ці труси на 5 з 5.


Callaly Tampliner - коштує від 4 до 8 фунтів на місяць
До побачення тампони : прийшов час менструальних ноугау

Мені забажалося спробувати цю тампонову підкладку (Tamp - тампон, liner - підкладка, підстилка). Сама по собі ідея виглядає дуже привабливою. Це звичайний тампон, який має під собою підкладку, яка перехоплює та утримує течію. Все виглядало дуже добре. Втім, хто ж з нас не мав ситуації, коли переповнений тампон зруйнував нам не одну пару трусиків?

Проте, ці тамплайнери виявились для мене повним нещастям. Спочатку я ніяк не могла його правильно пристосувати без допомоги серйозної гімнастики. Потім, коли я все ж таки його пристосувала, він дратував мої губи так, що я вже просто не могла.

Цей тамплайнер таки вбирав трохи рідину, але мені здається, що я могла досягнути того самого ефекту через використання звичайного тапмону підвищеної ємності.

Найгірше з цим тапмоном було тоді, коли я хотіла в туалет і врешті-решт вийшло у мене так, що у цьому тампоні зібралась зовсім інша рідина. Може я просто на правильно його одягала. Але я знаю, що більше ніколи я його не одягатиму.

Тому я даю цьому тампонові оцінку 1 з 5.


Тампон: Livia - £119.00
До побачення тампони : прийшов час менструальних ноугау

У мене не тільки дуже важкі періоди, але й жахливі скорчення і болі. Я б і справді виграла менструальну лотерею, якби така була.

Лівіа - це такий собі електронний прилад, що, згідно з рекламою, може здолати ваші болі, пов'язані з періодами.

Це маленька коробка, розміром десь, на пів вашого мобільного телефону, яка має два дротики, котрі ви чіпляєте у тому місці, де у вас болі. Потім цей прилад посилає імпульси електричного струму між двома дротиками, через ту частину вашого тіла, що між ними, що у свою чергу запобігає проходженню сигналу, який посилається вашою маткою до головного мозку про те, що їй боляче.

Цей пристрій використовує ту саму технологію, яку використовують сучасні стимулятори нервів.

Коли ви пристосували дротики, ви закріплюєте коробку десь у себе на одязі чи десь у кишені і з ним ходите.

Мушу сказати, що мій менструальний день ніколи не був безболісним. Я вирішила разом з цим приладом також вживати парацетамол. Мені, під час скорчень, сам парацетамол дуже мало допомагає. Але коли я вживала парацетамол і цей прилад, то загальний ефект був дуже позитивний. Болі практично не було.

Попри те, що цей прилад вельми дорогий, і не кожна зможе собі його дозволити, вперше у своєму житті я провела свій період практично безболісно.

Тому я даю цьому приладові оцінку 4 з 5.


Диски Flex - мінімум 13 фунтів за 24 диски
До побачення тампони : прийшов час менструальних ноугау

Флекс - це шматок пластику дископодібної форми, який ви вкладаєте у вагіну. Цей прилад є щось середнє між менструальним горнятком та діафрагмою, окрім того, що він зроблений з особливого типу полімеру, який використовує тепло вашого тіла аби змінити свою форму і пристосувати її форми в середині вашого тіла, що у свою чергу заблоковує течу.

Ще однією його перевагою є те, що він сидить значно високо у вагіні, тобто ви навіть можете займатись сексом, коли він там.

Коли я його використовувала, то не мала течій і під час сексу мені було дуже зручно. Єдиною проблемою завжди було його правильно пристосувати і потім витягти, але з практикою все робиться правильно.

Тому я даю йому оцінку 4 з 5.


Рейтузи Dear Kate Leggings - від 70 фунтів
До побачення тампони : прийшов час менструальних ноугау

Відвідувати джим під час періодів є одним з моїх головних занять аби здолати корчі та болі. Але разом з цим, коли я працюю в джимі, я завжди пам'ятаю про свій тампон.

Тому, використовувати рейтузи, що вбирають рідину, без необхідності застосовувати тампони, звучить для мене просто дивовижно.

Вони є чимось на зразок менструальних трусів, але набагато ширші у тому сенсі, що ви можете працювати з ними у джимах.

Для мене вони були дуже зручними, як рейтузи. У них дещо товстіша промежина, ніж у звичайних рейтуз, але відчуваються вони, як рейтузи вельми високої якості, тобто м'які та товсті і мають дуже добру підтримку.

Але разом зі всіма їх перевагами, ці рейтузи просто не змогли втримати мою течію. Коли я одягнула їх на третій день свого періоду, то вони все ж таки потекли.

Це не було для мене чимось травматичним, але я точно не наважилась би сідати в них на диван світлого кольору. У майбутньому я б одягала їх разом з додатковим тампоном. Якщо у вас не така сильна течія, то можливо вони б підійшли вам без тампону, але мені ні.

Тому я даю їм оцінку 3 з 5.

Ось і весь мій огляд.

Я вирішила, що наразі мені все ще надто рано перекреслювати історію та цілковито відмовлятися від тампонів, але завжди добре мати додатковий вибір, особливо, якщо цей вибір може заощадити мені гроші та допомогти зберегти довкілля.

Авторка статті: Жунралістка щоденника Daily Telegraph, Rebecca Reid


     Поширити у Твітер      Стежити у Твітері     Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny zja ctorinka
Переглядів: