Всі новини

06.05.2018 - 19:22

Неділя, 06 травня 2018 - 19:22

У Ґатуику повний хаос

У Ґатуику повний хаос

Пасажири, котрі через значне переповнення, спричинене ремонтними роботами на південній залізниці, не можуть дістатися до та з аеропорту Gatwick і кажуть, що це просто абсолюний хаос.


Через заплановані інженерні роботи під час цих банківських вихідних, компанія Саузерн (Southern - Південна) призначила автобуси, котрі курсують тим самим маршрутом, що мали би курсувати потяги, якби вони ходили.

Проте, через значний наплив людей, що виявили бажання провести ці банківські вихідні на південному узбережжі Англії, а також через неспроможність компанії забезпечити більшу кількість автобусів, людям доводиться чекати на посадку більше ніж дві години, а у автобусах просто жахи.

Компанія Саузерн, є приватною залізничною компанією, яка обслуговує сполучення між вокзалами Лондона та південної частини Англії.

Компанія радить своїм пасажирам утримуватись від подорожей між Лондоном та південним узбережжям Англії у обидвох напрямках.

Очікується, що цей хаос триватиме ще й також завтра до кінця дня.

На своїй сторінці у павутині компанія виклала оголошення: "Наразі існують дуже великі черги на посадку у замінні автобуси у аеропорті Ґатуик і станція дуже переповнена.
В результаті цього, споживачам варто подовжити тривалість своїх поїздок між Лондон Вікторія та аеропортом Ґатуик.
Обслуговування між Брайтон та Лондон буде дуже напружене після 17:00 і тому подорожі будуть значно тривалішими.".

Одна з пасажирок, пані Aimee Atkinson, каже, що після півгодинної подорожі з Брайтона до Ґатуика вона доїхала до станції Три Мости (Three Bridges), до якої ще курсують потяги і звідти вернулася потягом назад до Брайтона і каже, що у вагонах абсолютні жахи.

Саузерн сказала сорі і також сказала, що поїздки за цим маршрутом в понеділок будуть такими ж.

Ґатуик жахи

Ґатуик жахи

Ґатуик жахи

Ґатуик жахи     Поширити у Твітер      Стежити у Твітері     Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny zja ctorinka
Переглядів: