Всі новини

07.05.2018 - 16:06

Понеділок, 07 травня 2018 - 16:06

У Лондоні значно збільшено кількість поліціянтів для подолання злочинності

У Лондоні значно збільшено кількість поліціянтів для подолання злочинності

У Мет Поліції повідомили, що упродовж цих банківських вихідних на вулицях Лондону значно збільшено присутність поліціянтів з метою подолання все більшої злочинності та підвищення безпеки громадян, після того, яку упродовж вихідних у Лондоні було вбито одного і також поранено 15 та 13-річних юнаків.


В неділю ввечері також надійшло повідомлення про те, що у районі Люшем, який розташований у південно-східному Лондоні, приблизно о шостій годині, вогнепальною зброєю було також поранено 22-річного юнака.

Британська преса також повідомляє, що у неділю після обіду, у районі східного Лондона, який має назву Гакней, було вчинено кислотну атаку на трьох чоловіків віком 22, 27 та 17 років.

За офіційною статистикою злочинність у Лондоні за квітень цього року зросла аж на цілих 44%, якщо її порівнювати з рівнем злочинності за квітень минулого року.

Додаткові озброєні поліціянти разом з військовими упродовж цих банківських вихідних патрулюють вулиці Лондону в посиленому режимі.

Чи продовжиться це патрулювання після цих вихідних, наразі не повідомляють.

У Лондоні значно збільшено кількість поліціянтів для подолання злочинності Rhyhiem Ainsworth загинув від кулі пістолета в суботу у лондонському районі Саузорк     Поширити у Твітер      Стежити у Твітері     Також читайте:


Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny zja ctorinka
Переглядів: