Всі новини

11.05.2018 - 09:32

П'ятниця, 11 травня 2018 - 09:32Pocluchaty:

У Лондоні затверджено плани нового тунелю під Темзою

У Лондоні затверджено плани нового тунелю під Темзою

У Відділі з Транспорту центрального уряду СК повідомили, що дали зелене світло на будівництво у східному Лондоні нового автомобільного тунелю під назвою Silvertown Tunnel, який проходитиме під річкою Темзою і який має бути введено у експлуатацію через п'ять років.


Цей тунель з'єднає околицю Royal Docks з півостровом Ґрінуич (Greenwich Peninsula).

У TfL (Транспорт Лондону) повідомили, що введення у експлуатацію ще одного тунелю, яке заплановане на 2023 рік, дозволить знизити завантаженість чинного тунелю, Blackwall Tunnel, який також проходить під Темзою і розташований також у східному Лондоні.

Новий тунель з'єднає шосе А1020 (Silvertown Way) та шосе А102 (Blackwall Tunnel Approach).

Тоді буде запроваджено плату за проїзд крізь новий тунель і буде запроваджено плату також за проїзд крізь чинний Blackwall Tunnel, який зараз безкоштовний.

У Лондоні затверджено плани нового тунелю під Темзою За користування обидвома тунелями треба буде платити


Мер Лондона, пан Садик Хан, каже, що дуже задоволений тим, що в уряді позитивно схвалили пропозицію будівництва нового тунелю.

Він також каже, що сподівається, що введення у експлуатацію нового тунелю не матиме негативного впливу на лондонське довкілля.

У Федерації Малого Бізнесу (Federation of Small Businesses) також вітають це рішення.

У Лондоні затверджено плани нового тунелю під Темзою У TfL кажуть, що новим тунелем кожну годину користуватимуться біля 37 автобусів.


Проте, активісти, що виступають за захист довкілля, стверджують, що ще один тунель у Лондоні означає ще більше забруднення атмосфери, від'як нові дороги приваблюють новий транспорт, що у свою чергу веде до підвищення забруднення повітря.


     Поширити у Твітер      Стежити у Твітері     Також дивіться:


Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny zja ctorinka
Переглядів: