Всі новини

12.05.2018 - 10:38

Субота, 12 травня 2018 - 10:38

У Лондоні марш за збільшення мінімальної зарплати

У Лондоні марш за збільшення мінімальної зарплати

В суботу, 12 травня, британський Конгрес Професійних Спілок (Trades Union Congress, скор.: TUC) організовує у Лондоні марш з вимогою про підвищення стандартів життя та збільшення мінімальної зарплати британських працівників.


Очікується, що кілька тисяч людей, сьогодні об 11 годині, зберуться в районі Embankment і пройдуть маршем до Гайд Парку, де відбудеться мітинг, на якому серед інших буде виступати чинний лідер лейбористів, пан Джеремі Корбин.

За останніми даними статистики, котрі було оприлюднено конгресом, майже 4 мільйони британців перебувають у тимчасовому працевлаштуванні, котре не подає їм жодних перспектив на майбутнє. Більшість з них працюють на мінімальній зарплаті, через агенції працевлаштування і отримують роботу на практично щоденній основі.

У TUC кажуть, що суботній марш у Лондоні кладе собі за мету вимагати від британського уряду нового підходу у вирішенні проблем простих британців, котрим вже набридли порожні обіцянки та риторика міністрів уряду пані Терізи Мей.

Кінцевим пунктом маршу буде мітинг у Гайд Парку, де окрім пана Джеремі Корбина, з промовами також виступатимуть Генеральна Секретарка TUC, пані Frances O’Grady, лідер профспілок працівників у сфері комунікацій (CWU), пан Dave Ward, Генеральний Секретар профспілок громадських та комерційних служб (Public and Commercial Services union), пан Mark Serwotka та лідери інших профспілок.

Пан Сервотка каже: "Це можливість для всіх працівників Британії зібратися разом на знак солідарності і вимагати аби уряд припинив свої масові бюджетні врізання та скорочення і підняв мінімальну зарплату працівників державного сектору та інших до належного цивілізованого рівня.".


     Поширити у Твітер      Стежити у Твітері     У цій темі:


Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny zja ctorinka
Переглядів: