Всі новини

05.06.2018 - 21:08

Вівторок, 05 червня 2018 - 21:08

У Англії захворювання на сифіліс та трипер зросли на 20%

У Англії захворювання на сифіліс та трипер зросли на 20%

За свіжими даними британської статистики, кількість захворювань на сифіліс та трипер за минулий рік на території Англії зросла на цілих 20%.


Поодиноко, кількість захворювань на сифіліс зросла на 20%, а на трипер на більше ніж 22%.

Також повідомляють, що фахівці у сфері здоров'я виражають своє занепокоєння тим, що у багатьох графствах останнім часом було значно знижено частому перевірок на хворобу, яка має назву хламідія, яка також вважається венеричним захворюванням, тобто таким, що передається під час статевих зносин.

Серед вікових категорій, найбільший відсоток захворювань на вище зазначені хвороби має місце серед молодих людей у віці від 15 до 24 років.

У державному органі Публічне Здоров'я Англії - PHE (Public Health England), який склав даний звіт, йдеться про те, що найбільше у зону ризику даних захворювань потрапляють також швулі (ґеї), бісексуали, та інші чоловіки, котрі мають статеві зносини з іншими чоловіками.

Хламідія й надалі продовжує бути хворобою, яка найбільше поширюється на території Англії, де у минулому році було зафіксовано понад 200 тисяч випадків підхоплення цієї хвороби.

Перевірки на це захворювання у відповідних запобіжних клініках від 2015 року зменшились на більше ніж 61%. Головною метою такого значного зменшення фахівці називають скорочення витрат, котрі запровадив нинішний центральний уряд, яким керують консерватори.

Проте, іншою причиною зменшення кількості тестів фахівці також називають все більше вживання домашних наборів для самоперевірки на присутність цих вірусів.

Звіт PHE повідомляє, що упродовж минулого року у Англії було зареєстровано понад 7 тисяч випадків захворювання на сифіліс та майже 46 тисяч випадків захворювань на трипер.

Серед чоловіків, котрі хворіють цими хворобами, 75% це ті, що мають статеві зносини з іншими чоловіками, а також ті, що мають статеві зносини, як з чоловіками, так і з жінками, тобто з бісексуали.

У звіті також йдеться про те, що у березні цього року, вперше на території СК було зареєстровано випадок підхоплення так званого супер-триперу, який є дуже небезпечною хворобою в тім сенсі, що його бактерії легко переносять чинні ліки, котрі застосовують у боротьбі зі звичайним трипером.

Цю інфекцію заніс британець після того, як він повернувся з відпустки з південно-західної Азії.

У PHE кажуть, що в кінці минулого року вони запустили рекламну кампанію, яка радить частіше вживати презервативи.У цій темі:


Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny zja ctorinka
Переглядів: