Всі новини

15.06.2018 - 03:20

П'ятниця, 15 червня 2018 - 03:20

Уряд СК змінив міграційні правила для неєвропейських медиків

Уряд СК змінив міграційні правила для неєвропейських медиків

Професійні групи Національної Служби Здоров'я (NHS) Англії заявили, що вітають останні ініціативи центрального уряду Британії з послаблення ним міграційних правил з метою дозволити більшій кількості медпрацівників з країн, котрі не є членами ЄС, найматись на роботу у системах здоров'я СК.


У Домашніх Справах (Home Office) вчора заявили, що іноземних медпрацівників буде виключено з чинного урядового обмеження кількості мігрантів, котрі наймаються на роботу у Британії.

Це обмеження було запроваджено, коли домашніми справами керувала чинна прем'єрка, пані Теріза Мей, і стосується воно працівників, що є громадянами країн, котрі не є членами ЄС.

На даний час цей поріг становить трохи більше 20 тисяч працівників на рік.

Лейбористи, котрі на даний час перебувають в опозиції, вже заявили, що також вітають це послаблення і назвали це ще одним поворотом у політиці чинного уряду консерваторів.

У Королівському Коледжі Загальних Практикантів (Royal College of GP) також заявили, що палко вітають це рішення.

Дане послаблення стосується мігрантів, котрі в'їздять у СК по робочій візі, яка має назву Tier 2 (Рівень 2).

Цей тип візи використовується британськими роботодавцями, котрі хочуть наймити собі на роботу працівників, що є громадянами третіх країн, тобто країн, котрі не є членами ЄЕП та Швейцарії.

Вище згаданий поріг 20 тисяч працівників на рік, існує ще від 2011 року і тільки одного разу, у червні 2015 року, цей поріг було перейдено.

В уряді з приводу вчорашньої заяви про послаблення міграційних правил для неєвропейських медпрацівників сказали, що це робиться з метою приборкати кризу зі все більшою нестачею працівників у Національній Службі Здоров'я.

Варто зазначити, що зі всіх мігрантів, котрі приїздять у СК по візі Tier 2, на NHS припадає 40% працівників.

Британський щоденник FT (The Financial Times) у вівторок повідомив, що через дане обмеження, тільки за останні п'ять місяців урядом СК було відмовлено у видачі віз 2 360 заявникам з країн, що не є членами ЄС.

На даний час, тільки у NHS Англії існує 35 тисяч вакансій на посади медсестер чи медбратів та ще майже 10 тисяч вакансій на посади лікарів.

Аналітики кажуть, що на даний час у NHS Англії зайнято понад 12% іноземних працівників.

Більше подробиць про послаблення цих міграційних правил уряд обіцяє надати сьогодні.

Дописи:

... наразі жодинх дописів.

   Ви тут також можете подати свою думку чи питання:     Поширити у Твітер      Стежити у Твітері     Також дивіться:


Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny zja ctorinka
Переглядів: