Всі новини

28.06.2018 - 21:42

Четвер, 28 червня 2018 - 21:42

Брекзит: Майкл Ґоув: Замість європейців будуть працювати українці

Брекзит: Майкл Ґоув: Замість європейців будуть працювати українці

Державний Секретар центрального уряду СК у справах Харчування та Віддалених Громад (Food and Rural Affairs Secretary), пан Michael Gove (консерватор), який також є одним з затятих брекзитерів, на засіданні шотландського парламентського комітету з питань Віддалених Громад, сказав, що покрити все більший дефіцит робочої сили у сільському господарстві, будь-де у Сполученому Королівстві, буде можна запросивши на роботу мігрантів з України.


Пан Ґоув, під час відповідей на питання шотландських парламентарів, наголосив, що: "наші промисловці у майбутньому, під час пошуку персоналу, будуть змушені дивитись набагато дальше ніж зараз і запрошувати до себе також мігрантів з країн, що не є членами ЄС, для прикладу, з України".

Він також наполіг на тім, що Шотландії не має бути дозволено самій визначати свою власну міграційну політику.

Про надання парламентові Шотландії права на самовизначення власної міграційної політики дуже часто балакають різні члени, як шотландського, так і британського парламентів і зокрема ті, що одночасно є членами Шотландської Національної Партії (SNP), котра має чимало своїх членів також і у центральному британському парламенті.

Окремі сектори британської економіки, а особливо сектори харчування та готельної справи, наразі наймають дуже великих відсоток працівників, котрі є громадянами країн, що є членами Європейської Унії.

Через те, що СК має офіційно вийти зі складу ЄС наприкінці березня наступного року, дуже багато парламентарів, як у Вестмінстері, так і в Голируді (шотландський парламент) все частіше висловлюють свої занепокоєння тим, що дуже незабаром, тобто після перехідного періоду, в країні не буде кому працювати і вони намагаються все більше тиснути на центральний уряд СК, аби той розробив відповідну програму запобігання подібних катаклізмів.

Щодо цих занепокоєнь, то сам пан Ґоув пояснив: "З часом притік працівників у наше сільське господарство та харчову індустрію, з різних частин ЄС суттєво змінився.
Раніше ми очікували у цьому секторі велику кількість працівників з Польщі та прибалтійських держав.
Проте, з часом цих працівників почали змінювати працівники з Болгарії та Румунії. Це віддзеркалює зміни у розвитку економіки тих країн.
Для тих фірм, що дуже залежать від іноземних працівників, як для прикладу фірм, що займаються вирощуванням фруктів, то їм у майбутньому доведеться все більше шукати сезонних працівників з тих країн, що не є членами ЄС, як Україна та інші.
".

Дописи:

... жодинх дописів

   Ваш допис:     Поширити у Твітер      Стежити у Твітері     Також у цій темі:


Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny zja ctorinka
Переглядів: