Всі новини

09.07.2018 - 16:04

Понеділок, 09 липня 2018 - 16:04

Борис Джонсон пішов у відставку через Брекзит

Борис Джонсон пішов у відставку через Брекзит

Державний Секретар Сполученого Королівства у Зовнішніх Справах, пан Бóрис Джонсон (консерватор), сьогодні, в другій частині дня, подав своє прохання про відставку.
Пан Джонсон є вже другим державним секретарем СК, що йде у відставку після того, як минулої п'ятниці було оголошено, що чинний уряд СК досяг згоди про єдину позицію щодо Брекзиту.

Наразі виходить так, що ця "єдина" урядова стратегія пасує далеко не всім, особливо затятим брекзитерам консервативної партії.

У неділю, пізно ввечері, своє прохання про відставку був написав також і Державний Секретар СК з Брекзиту, пан Дéйвид Дéйвис, який сьогодні зранку заявив, що пішов через те, що не згідний з чинною стратегією уряду пані Мей у питанні Брекзиту, у якій вона робить надто багато поступок перед ЄС у майбутніх стосунках.

Пан Джонсон був і залишається одним з найзатятіших брекзитерів. Він хоче аби Британія не робила жодних поступок перед ЄС у процесі чинних перемовин про майбутні відносини між СК та ЄС.

У відповідь на відставку пана Джонсона, лейбористи, котрі наразі перебувають в опозиції, заявили, що відхід пана Бóриса означає, що пані Теріза Мей вже не має жодної реальної влади в країні.

Один з радикальних консерваторів, пан Grant Shapps кілька хвилин тому заявив, що пані Терізі Мей варто добре подумати про свою посаду. Тобто, він вже дуже відверто поклав під питання посаду самої британської прем'єрки, пані Терізи Мей.

Виглядає так, що у лавах консервативної партії наростає все більший супротив чинній британській прем'єрці, і особливо серед прихильників Брекзиту.

Заступник лідера лейбористів, пан Том Уóцон, сказав, що в уряді пані Мей почався повний хаос.

Один з найрадикальніших британських антиєвропейців, пан Нáйджел Фараж, на свої сторінці у мережі Твітер написав: "Браво, Борис Джонсон. Тепер, давайте, будь ласка, збудемось жахливої Терізи Мей і направимо Брекзит у належну колію.".

Борис Джонсон пішов у відставку через Брекзит Повідомлення Найджела Фаража у Твітері
Дописи:

... наразі жодинх дописів.

   Ви тут також можете подати свою думку чи питання:     Поширити у Твітер      Стежити у Твітері     БіБіСі пропускає неґатив, пов'язаний з Джонсоном БіБіСі пропускає неґатив, пов'язаний з Джонсоном6.04.2021
Фараж через Трампа втратив 10К Фараж через Трампа втратив 10К15.11.2020

Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju
Переглядів: