Всі новини

23.07.2018 - 19:12

Понеділок, 23 липня 2018 - 19:12

Met Office радить ховатися від сонця

Met Office радить ховатися від сонця

У центральному погодному бюро Сполученого Королівства сьогодні видали офіційне застереження аби громадяни упродовж всього цього тижня перебували під сонцем якомога меншу кількість часу.


У Мет Бюро також видали офіційне застереження жовтого кольору або третього рівня, яке стосується надмірної спеки і яке офіційно триває до цієї п'ятниці, до 09:00, та розповсюджується на практично всю східну та південно-східну Англію.

Сьогодні у містечку Santon Downham, що у графстві Сафолк, що на північний-схід від Лондону, було зафіксовано найвищу температуру по СК у цьому році, яка становила 33.3*С.

Разом зі застереженням Мет Бюро, Національна Спілка Фермерів (National Farmers' Union, скор: NFU) також застерегла, що зернові культури "висохли до кістки", а фермери вже годують худобу зимовими запасами.

Мет Бюро видає подібні застереження у випадках, коли денні температури повітря в тіні перевищують 30*С упродовж принаймні двох днів поспіль.

Від початку цього року, це вже третє застереження Мет Бюро про надходження спеки.

Служба стеження за здоров'ям під час спеки (Heat Health Watch Service), яка працює разом зі службою Публічного Здоров'я Англії (Public Health England), має вельми велику кількість фахівців, котрі постійно відстежують та збирають дані про вплив надмірної спеки на здоров'я громадян та одночасно видають вказівки та поради перш за все тим працівникам, котрі задіяні у сферах догляду.

Тим часом, Лісове Довірче Товариство СК (Woodland Trust), котре є доброчинною організацією, але всебічно підтримується центральним урядом, застерігає про те, що дикі ягоди в цьому році достигають значно швидше ніж звичайно, а це у свою чергу може призвести до того, що їх величина буде значно меншою і вони надто рано осипляться так і не дочекавшись осені. Так само може трапитись і з листками на деревах, котрі можуть осипатись значно раніше.

Met Office радить ховатися від сонця Цього чоловіка поради Мет Бюро не цікавлять (біля містечка Whitstable, графство Кент)
Дописи:

У вівторок, 24 липня 2018, Хтось написав:
класно

   Ваш допис:     Поширити у Твітер      Стежити у Твітері     У цій темі:


Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny zja ctorinka
Переглядів: