Всі новини

30.07.2018 - 19:24

Понеділок, 30 липня 2018 - 19:24

Батьків кинули за ґрати на 4 та 3 роки за шлюб доньки проти її волі

Батьків кинули за ґрати на 4 та 3 роки за шлюб доньки проти її волі

Батька та маму дівчини було засуджено до чотирох та трох років позбавлення волі відповідно, через те що вони змусили свою доньку подорожувати до їх колишньої батьківщини, Банґладеш (південно-східна Азія), з метою вступити в шлюб з обраним для неї нареченим, всупереч її бажанню.


Під час судових слухань, сама дівчина називала своїх батьків монстрами, котрі погрожували вбити її, якщо вона не одружиться з тим, кого для неї було обрано.

Справу слухали у Коронному (державному) Суді міста Лідз, що на північному сході Англії.

Через особливості справ, котрі стосуються змушених шлюбів, імена жодних учасників процесу не оприлюднюються.

Вісімнадцятирічну доньку довелось визволяти з полону у одному з віддалених сіл Банґладешу під час спеціальної операції Високої Британської Комісії (так називають британські посольства у країнах співдружності (країни колишньої імперії)). В операції брали участь також і сили озброєної поліції.

На даний час цій молодій жінці вже 20 років. Її ідентичність, тобто ім'я, прізвище та інші особисті дані, було офіційно змінено.

Під час слухань вона розповідала: "Я знаю, що від тепер постійно мушу бути дуже обережною, але, якщо знаєш, що ці монстри тепер будуть у за ґратами, то у своєму серці я відчуваю повну волю. Я також хочу аби інші дівчата розуміли, що змушення до шлюбу це неправильно.".

Спочатку батьки дівчини сказали їй, що вони всі разом їдуть до Банґладеш на відпочинок. Проте, як виявилось пізніше, батьки дівчини вже мали готовий план одружити її з її двоєрідним братом.

Коли вона про це дізналась, то почала противитись, але добре дістала від свого батька, а її мама постійно їй втирала в голову, що вона мусить одружитись з тим, кого для неї вибрали.

Її батько сказав їй, що якщо вона не одружиться, то він порубає її на шматки за 18 секунд.

Дівчині вистачило розуму повідомити британську поліцію за допомогою смс повідомлень, через свого коханого, який живе у Британії.

Під час судових слухань дівчина розповідала, що вона народилася та виросла у Британії та сподівалася вступити на навчання до університету, але її батьки, котрі, мабуть ніяк не могли викинути зі своїх голів Банґладеш, вирішили зрадити дівчину, замість того аби її кохати, боронити та захищати.

Від початку введення у Британії законодавства про кримінальну відповідальність за змушені шлюби, ця судова справа є вже другою справою за змушення до шлюбу проти власного бажання людини.

Раніше, у першій справі, жінку було засуджено до чотирох з половиною років позбавлення волі за змушене одруження своєї доньки у Пакистані.Дописи:

... жодинх дописів

   Ваш допис:     Поширити у Твітер      Стежити у Твітері     Подібні статті:


Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny zja ctorinka
Переглядів: