Всі новини

15.08.2018 - 12:32

Середа, 15 серпня 2018 - 12:32

Вартість квитків на потяги у наступному році зросте на 3.2%

Вартість квитків на потяги у наступному році зросте на 3.2%

Згідно з рівнем річної інфляції роздрібних цін (RPI) за липень цього року, який склав 3.2% і який має безпосередній вплив на рівень цін на квитки залізничних пасажирських перевезень на наступний рік, плата за проїзд у британських потягах від січня зросте на таку ж саму величину.


Це означає, що від січня наступного року, за річний квиток з Брайтона до Лондона вже доведеться викинути цілих чотири тисячі фунтів.

Згідно з чинною системою, зростання ціни на залізничні квитки визначається річним зростанням рівня роздрібних цін.

Багато закликають уряд відмовитись від підвищення ціни відповідно до індексу роздрібних цін, а натомість брати за мірку індекс споживчих цін (CPI).

Якби так було, то зростання ціни не було б 3.2%, а 2.5%.

У Британії, сорок відсотків ціни на залізничні квитки регулюються центральним урядом у Англії, та відповідними урядами у Шотландії, Уельсі і Північній Ірландії, а решту шістдесять відсотків ціни визначають самі залізничні компанії.

Лідер лейбористів, пан Джеремі Корбин, назвав сьогоднішнє рішення про підвищення цін, як: "образа всім, хто постійно страждає від хаосу на британських залізницях".

За даними одного з останніх звітів, плата за проїзд у британських залізницях від 2008 року зросла у два рази більше ніж зросла середня зарплата за той самий час.Дописи:

... жодинх дописів

   Ваш допис:     Поширити у Твітер      Стежити у Твітері     Також дивіться:


Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny zja ctorinka