Всі новини

17.08.2018 - 18:27

П'ятниця, 17 серпня 2018 - 18:27

Брекзит: результат референдуму можуть визнати недійсним

Брекзит: результат референдуму можуть визнати недійсним

Урядові пані Терізи Мей було надано два тижні аби відповісти на виклик, щодо леґітимності референдуму 2016 року, коли більшість британців були проголосували за вихід з ЄС, тобто проголосували за Брекзит.


Юридичний перегляд було запущено ґрупою, яка має назву Ґрупа Виклику СК у ЄС (UK in EU Challenge group) і яка представляє британців, котрі мешкають у Франції, Італії та Іспанії.

Члени цієї ґрупи арґументують свій виклик тим, що кілька тижнів тому Виборча Комісія виявила значні порушення, котрі чинили кампанії BeLeave та Vote Leave перед референдумом, під час аґітації за вихід Британії з Європейської Унії.

У результаті виявлення порушень Виборча Комісія СК спрямувала справи двох членів кампанії для подальшого розслідування у поліцію і також наклала відповідні штрафи.

Суть порушення зводиться до того, що під час проведення аґітаційної роботи кампанія БіЛів не задекларувала понад пів мільйона фунтів (675К) внесків окремих своїх спонсорів і також членів кампанії Воут Лів, що є грубим порушенням чинного законодавства і у окремих випадках може тягнути за собою кримінальну відповідальність.

Пан Суддя Джастин Уорбі вчора видав наказ високого суду, у якому він зобов'язує адвокатів пані Терізи Мей подати свої арґументи проти виклику ґрупи закордонних британців до 16:00, 31 серпня цього року.

Команда захисту уряду Терізи Мей раніше арґументувала тим, що ці виклики вже надто застарілі, від'як вже минуло вельми багато часу від дня референдуму.

Проте, дана ґрупа виклику заперечує ці арґументи і посилається на те, що висновки Виборчої Комісії побачили світ тільки у липні цього року.

Ґрупа виклику, UK in EU Challenge, також сподівається, що дана справа зможе досягнути суду ще у жовтні.

Один з адвокатів ґрупи, пан Rupert Croft, каже, що це дуже добра новина і що відповідь уряду має бути дуже цікавою.

Варто нагадати, що багатьом британцям, котрі мешкають за кордоном тривалий час, не було дозволено голосувати на референдумі 2016 року.Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:     Поширити у Твітер      Стежити у Твітері     Також перегляньте:


Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny zja ctorinka