Всі новини

18.08.2018 - 09:33

Субота, 18 серпня 2018 - 09:33

У Північному Ейшиа запроваджують безкоштовні санітарні продукти

У Північному Ейшиа запроваджують безкоштовні санітарні продукти

Рада шотландського графства Північне Ейшиа (North Ayrshire) оголосила про забезпечення безкоштовними продуктами елементарної санітарії у всіх громадських будівлях.


Метою даного проекту є подолання так званої "менструальної злиденності", коли багато жінок та дівчат просто не можуть собі дозволити вчасно придбати засоби елементарної санітарії.

Даний проект є першим таким проектом на території Сполученого Королівства.

Від наступної п'ятниці засоби санітарії будуть у вільному доступі у бібліотеках, громадських (комунальних) центрах та інших громадських закладах.

Згідно з останнім звітом, який було підготовлено організацією Жінки За Незалежність Шотландії (Women for Independence), показав, що майже кожна п'ята шотландка, час від часу, постає перед проблемою так званої менструальної бідності, коли не може дозволити собі придбати засоби елементарної санітарії, що має дуже суттєвий вплив на гіґієну та здоров'я жінки.

Також, від цієї осені уряд Шотландії зобов'язався забезпечити безкоштовними менструальними продуктами всі державні школи, коледжі та університети.

Шотландські урядовці від Національної Партії Шотландії (SNP) кажуть, що якщо проект Північного Ейшиа матиме позитивний результат, то дуже незабаром цю схему буде застосовано на всій території Шотландії.Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:     Поширити у Твітер      Стежити у Твітері     Також читайте:


Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny zja ctorinka