Всі новини

22.08.2018 - 21:57

Середа, 22 серпня 2018 - 21:57

Через помилку Home Office тисячу дітей не можуть оновити паспорти

Через помилку Home Office тисячу дітей не можуть оновити паспорти

Більше ніж тисяча дітей громадян вісьмох країн ЄС, котрі були народжені у Сполученому Королівстві, тепер не можуть отримати нові британські паспорти через помилку Внутрішніх Справ, яка мала місце від 2008 до 2014 року.


Коли ці діти були народжені і їх батьки подавали на отримання дітьми британського громадянства, ніхто з Внутрішніх Справ не звертався до батьків з проханням надати всі документи про себе та дітей.

Тепер, коли батьки цих дітей звертаються за оновленням паспортів дітей, то їх заяви відхиляють через те, що більшість батьків вже не можуть знайти потрібні документи.

У Home Office кажуть, що дуже шкодують про цю помилку і що вони намагатимуться всіляко допомогти та сприяти оновленню британського громадянства цими дітьми.

Вони пояснили, що цих помилок почали допускатись ще у 2008 році, а у 2014 помилку було виявлено і виправлено, але ніхто нікому нічого про це не казав, тобто, як кажуть у Британії "тихенько підмели під килимок".

Серед тих, хто найбільше потрапив під цю помилку, діти громадян вісьмох країн ЄС, котрі набули членства ЄС у 2004 році. Ці країни ще часто називають, як А8.

Згідно з тодішнім та чинним британським законодавством, діти громадян будь-якої країни ЄС автоматично отримують право на британське громадянство, при умові, що принаймні один з їх батьків на час народження дитини мав статус постійного мешканця чи постійного резидента СК (permanent residence).

Постійне помешкання за звичай отримується громадянами ЄС після того, як вони тут прожили не менше 5 років.

У Внутрішніх Справах кажуть, що у окремих випадках їх працівники не спромоглися провести належну перевірку наявності всіх необхідних документів і особливо перевірку чинного статусу батьків дітей.

Головним документом, який тоді батьки мали подати разом з заявами, мав бути документ Схеми Реєстрації Працівників ЄС (Workers Registration Scheme, скор. WRS), яку було скасовано назад у 2011 році.

Це означає, що тепер ці батьки не мають цього документу і тому переважна більшість з них не можуть довести, що вони мали цей папір на час народження їх дитини. Саме через це, тепер у Внутрішніх Справах їм відмовляють, бо не можуть мати доказу про їх тодішній статус.

Пан Пйотр Луґовскі, який вже працює у Британії понад 13 років, каже що навіть коли він надіслав у Внутрішні Справи документ про його тодішню реєстрацію, то вони все одно відхилили його заяву на оновлення паспорту його вісьмирічного сина.

Він каже, що коли його синові було тільки три рочки, то вони подали йому на паспорт і дуже швидко, десь за тиждень, отримали британський паспорт на сина.

Проте, у цьому році, вони подали той самий паспорт на оновлення, але почали отримувати багато листів з Внутрішніх Справ, де у них запитували про все більше та більше документів.

І навіть попри те, що він вислав їм документ про реєстрацію (WRS) його заяву все одно було відхилено, а пізніше вони йому порадили аби він пробував подавати на натуралізацію сина, тобто аби той пройшов весь процес отримання британського громадянства - натуралізація (громадянство) і вже потім паспорт.

Сам пан Пйотр каже, що йому так видається, що люди у Home Office натякають йому, що йому тут не місце і краще забратися до дому.Дописи:

... жодинх дописів

   Ваш допис:


Поширити у Твітер

Стежити у Твитері
Також читайте:


Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny zja ctorinka