Всі новини

27.08.2018 - 09:52

Понеділок, 27 серпня 2018 - 09:52

Окремі ванільні морозива не мають в собі ні ваніліну ні вершків ні молока

Окремі ванільні морозива не мають в собі ні ваніліну ні вершків ні молока

За даними головної британської групи захисту споживачів, Which?, кожне п'яте морозиво, яке продається у британських супермаркетах не має в собі ні вершків ні справжнього молока, а ті, що мають у назві ванільне (vanilla), також часто не мають в собі жодної ґраминки справжнього ваніліну, а замість того, тільки замінники.


Тільки половина зі всіх перевірених марок морозив, мають в собі справжні инґредієнти.

Серед таких, можна сказати штучних, морозив, котрі не містять в собі жодного натурального продукту, є головним чином власні марки супермаркетів Asda, Morrisons та Tesco, котрі мають у своїй назві soft scoop.

Інспектори Which? [уИч] вивчали склад 24 марок різних морозив, котрі продаються у Британських крамницях і виявили, що половина з них не мали в собі всіх необхідних инґредієнтів, котрі мають міститися в кожному морозиві, а окремі не містили взагалі жодних з них.

Ванільне морозиво за звичай має мати в собі свіже молоко, вершки, жовтки яєць, цукор та ванілін, котрі збивають для наповнення повітрям, та потім заморожують.

Проте, інспектори, під час вивчення вмісту морозив, виявили, що у окремих замість вершків та молока, було частково додане сухе збиране (знежирене) молоко, а часом і сироватковий білок, а замість ваніліну використовували дешеві ароматизатори.

У окремих марках морозива було також виявлено додаткові чинники, серед яких пальмова олія та вода.

До 2015 року у Сполученому Королівстві кожне морозиво мусило мати в собі принаймні 2.5 відсотки молочного білка та щонайменше п'ять відсотків молочного жиру.

Проте, після 2015, аби краще задовольнити потреби веґітаріанців та їм подібних, ці вимоги було скасовано, що у свою чергу дало виробникам волю на зміну вмісту морозива.Дописи:

... жодинх дописів

   Ваш допис:


Поширити у Твітер

Стежити у Твитері
Також у цій темі:


Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny zja ctorinka