Всі новини

28.08.2018 - 07:30

Вівторок, 28 серпня 2018 - 07:30

Почалось тестування онлайн реєстрації громадян ЄС на статус поселенців

Почалось тестування онлайн реєстрації громадян ЄС на статус поселенців

Громадяни ЄС, котрі працюють у 12 закладах Національної Служби Здоров'я (NHS) у північно-західній Англії і також ті, що навчаються у трьох університетах Ліверпуля, стануть першими з тих, хто буде випробовувати нову систему онлайн реєстрації громадян ЄС в отриманні ними нового статусу поселенців (постійних мешканців).


Тестування починається сьогодні. Про це повідомили у Внутрішніх Справах СК (Home Office).

У тестуванні нової системи візьмуть участь загалом приблизно чотири тисячі громадян ЄС.

Процес тестування передбачає подання онлайн заявки на отримання статусу і також включатиме в себе інтерв'ю з працівниками Внутрішніх Справ, а пізніше весь процес має перейти у онлайн режим.

Міністерка Міґрації центрального уряду СК, пані Caroline Nokes, каже, що Схема Поселення ЄС (EU Settlement Scheme) зробить процес отримання статусу громадянами ЄС набагато легшим та простішим.

Вона зокрема сказала: "Ми запрошуємо невелику ґрупу громадян ЄС пройти весь процес реєстрації, аби ми змогли запевнитись, що нова система буде готовою до запровадження, коли, пізніше в цьому році, почнеться повний процес реєстрації для всіх громадян ЄС у Сполученому Королівстві.

Раніше, багато політиків та фахівців з питань міґрації висловлювали свої занепокоєння, що Внутрішні Справи не матимуть достатніх ресурсів аби забезпечити процес реєстрації громадян ЄС належним чином.

На даний час у СК мешкає приблизно три з половиною мільйонів громадян ЄС.Дописи:

... жодинх дописів

   Ваш допис:


Поширити у Твітер

Стежити у Твитері
Також читайте:


Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny zja ctorinka