Всі новини

08.11.2018 - 21:36

Четвер, 08 листопада 2018 - 21:36

В Лондоні епідемія - У Кемден та Ламбет ініційовано Секцію 60

В Лондоні епідемія - У Кемден та Ламбет ініційовано Секцію 60

Після того, як тільки упродовж останнього тижня у британській столиці було зафіксовано одинадцять ножових нападів, британські медіа почали називати це нічим іншим, як абсолютною епідемією злочинності.


Домашній Секретар центрального уряду, пан Саджид Джавид нещодавно звернув увагу на важливість застосування шістдесятої секції державного Акту Кримінальної Юстиції та Громадського Порядку 1994 року (Criminal Justice and Public Order Act 1994), з метою здолання все гіршої криміногенної ситуації в Лондоні та особливо у кількох окремих його районах.

Застосування Секції 60 цього Акту надає поліції право зупинити та обшукати будь-кого в межах тієї території, де було застосовано цю секцію.

За звичайних умов поліція може вдатися до обшуку особи тільки у випадку, якщо поліціянти зможуть довести, що вони мають вагому причину для обшуку.

Застосування Секції 60 надає поліції право обшуковувати будь-кого без будь-яких належних причин.

Чинне законодавство не визначає, як довго має діяти застосування цієї секції, але настанови Внутрішніх Справ (Home Office) кажуть, що нормально секція має діяти не довше 15 годин.

Настанови Внутрішніх Справ також кажуть, що поліція має оголосити громадськості про те, де застосовуватиметься ця секція і як довго вона там триватиме.

Останнього разу цю секцію було застосовано упродовж п'ятнадцяти годин під час карнавалу у Нотин Гил у серпні цього року.

Кілька хвилин тому поліція оприлюднила ім'я та прізвище останньої жертви лондонських нападів. Жертвою став Джон Оґунджобі, котрому нещодавно тільки виповнилось шістнадцять років (на фото нижче). Він був мешканцем лондонської околиці, яка має назву Талс Гил (Tulse Hill).

В Лондоні епідемія - У Кемден та Ламбет ініційовано Секцію 60 Остання жертва серії жахливих лондонських ножових нападів, John Ogunjobi, 16 років.


На фото нижче зображено також жертву лондонських ножових нападів, пана Beniamin Pieknyi, котрий помер від втрати надмірної кількості крови після того, як його було поранено кількома ножовими ударами в груди.

Його у березні цього року смертельно поранив 23-річний Владислав Якимчук (Vladyslav Yakymchuk) котрий потім сам зізнався у скоєному злочині.

В Лондоні епідемія - У Кемден та Ламбет ініційовано Секцію 60 Беньямин Пєкний, 21 рік, румун за національністю, загинув від втрати великої кількості крові.


В Лондоні епідемія - У Кемден та Ламбет ініційовано Секцію 60 Владислав Якимчук, 23 роки, смертельно поранив румунського громадянина (що на попередньому фото)
Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:


Поширити у Твітер

Стежити у Твитері
Також дивіться:


Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny zja ctorinka