Всі новини

09.11.2018 - 16:09

П'ятниця, 09 листопада 2018 - 16:09

За падіння з ліжка під час сексу компенсацію не дають

За падіння з ліжка під час сексу компенсацію не дають

Сорока шести річна британка, пані Claire Busby, залишилася паралізованою після того, як її ґанц нове ліжко провалилося, коли вона займалась сексом зі своїм партнером.


В результаті важкого падіння пані Клеа Базбі отримала кілька пошкоджень хребта і залишилася паралізованою.

Її адвокати звинувачували компанію Berkshire Bed Company (Беркширська Ліжкова Компанія), котра виготовила ліжко і вимагали компенсацію у розмірі більше мільйона фунтів.

Проте, у Високому Суді міста Мейденгед, що у графстві Беркшиа, що на північний захід від Лондону, дійшли висновку, що це був просто трагічний випадок, причиною якого не було погано зроблене ліжко і тому пані Клеа було відмовлено у компенсації.

В суді йшлося про те, що коли трапився цей жахливий випадок, ліжкові було тільки один тиждень.

Пані Базбі розповідала в суді, що спочатку вона була в позі на колінах і потім її ноги зненацька звернулись, що спричинило її падіння з ліжка головою на підлогу і тоді вона відчула, що щось мовби підштовхнуло її у спину. Потім пані впала на бік і відчула у спині щось схоже на пружину.

Сам випадок трапився ще у серпні 2013 року. Судова справа щойно закінчилась.

Адвокати компанії арґументували тим, що закохана пара під час сексу просто втратили баланс і звалились на підлогу через те, що були на краю матрацу і не у вельми сприятливій позі.

Суддя також дійшов висновку, що цей трагічний випадок трапився не через якість самого ліжка, а через те, що закохані були у вельми незвичній позі та у вразливій частині ліжка.

За падіння з ліжка під час сексу компенсацію не дають Пані Клеа Базбі каже, що ліжко мало дефекти, але суд це заперечив
Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:


Поширити у Твітер

Стежити у Твитері
Також читайте:


Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny zja ctorinka