Всі новини

09.11.2018 - 23:57

П'ятниця, 09 листопада 2018 - 23:57

Брат Бориса Джонсона пішов у відставку і закликав до другого референдуму

Брат Бориса Джонсона пішов у відставку і закликав до другого референдуму

Рідний брат колишнього Зовнішнього Секретаря центрального уряду СК, вельми відомого політика та затятого брекзитера, пана Бóриса Джонсонона, пан Джóу Джонсон, який є членом парламенту і який в уряді Терізи Мей займав кілька вагомих посад та зокрема був Міністром Транспорту, оголосив про свою відставку через те, що на його думку Британія дуже багато програє, якщо підпише чинну угоду з ЄС.


Пан Джóу Джонсон також закликав до проведення ще одного референдуму за вихід СК зі складу ЄС, аби британці могли сказати своє останнє слово про те, чи хочуть вони виходити з ЄС на тих умовах, котрі буде узгоджено до завершення перемовин з умов Брекзиту.

В уряді вже поквапились заявити, що ніякого другого референдуму в жодному випадку не буде.

Сам пан Джóу Джонсон, на відміну від свого брата, Бóриса, є прихильником ЄС і на референдумі голосував за Залишаємось, тобто за продовження членства Британії у ЄС.

Проте, Джоу не був таким палким та активним пропагандистом з боку Залишаємось, яким з протилежного боку був його брат, Бóрис, який вів надзвичайно агресивну та гучну кампанію на боці табору Виходимо.

Пан Джоу Джонсон у своїй заяві також сказав, що, якщо Британія вийде з ЄС на тих умовах, котрі вже наразі узгоджено, то це буде "просто жахливою помилкою" і також сказав, що після такого Брекзиту Британію може охопити найбільша криза, якої Британія не бачила з часів Другої Світової.

Члени кабінету міністрів центрального уряду на цьому тижні отримали змогу ознайомитись зі змістом попередньої, чорнової, копії проекту угоди між СК та ЄС про вихід.

Пані Мей кілька днів тому заявляла, що угода готова вже на 95% і фактично єдиним проблемним пунктом залишається питання кордону між Північною Ірландією та Ірландською Республікою.

Проте, багато політиків та оглядачів вельми скептично ставляться до цієї заяви і кажуть, що уряд просто сам зайшов в глухий кут у цьому питанні.

Британська прем'єрка, пані Теріза Мей, яка сьогодні перебувала з візитом у Бельгії з нагоди відзначення сторіччя завершення Першої Світової Війни та відвідала могилу першого британця, який загинув у Першій Світовій Війні та могилу останнього британця, який загинув у цій війні, сама сказала, що дуже шанує внесок пана Джоу Джонсона в діяльність уряду і дуже йому за це подякувала.Дописи:

... жодинх дописів

   Ваш допис:


Поширити у Твітер

Стежити у Твитері
Також читайте:


Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny zja ctorinka