Всі новини

27.12.2018 - 13:04

Четвер, 27 грудня 2018 - 13:04

Минулої ночі біля Фолкстоун врятовано ще 9 міґрантів

Минулої ночі біля Фолкстоун врятовано ще 9 міґрантів

Двох хлопчиків, одну дівчинку, п'ятеро чоловіків та одну жінку було затримано минулої ночі, приблизно о першій годині, на березі біля міста Фолкстоун, яке розташоване на узбережжі графства Кент, у півднно-східній Анґлії.


Для порятунку було навіть викликано гелікоптера, але закім той прилетів, нелегали вже висадились на березі, де на них вже чекала прикордонна служба.

Всіх дев'ятьох було оглянено на місці і за повідомленням швидкої, забирати їх до лікарні не було жодної потреби.

Також минулої ночі біля британських берегів, кораблем британської прикордонної служби, було затримано ще одного подібного човна з чотирма нелегальними міґрантами, котрі намагались потрапити до Британських берегів. Жодних подробиць про цей "екіпаж" наразі ще не було оприлюднено.

Тієї самої ночі, за повідомленням французьких ЗМІ, їх прикордонники затримали ще одинадцять міґрантів, котрі також виряджалися у напрямку британських берегів. Всі одинадцять були у одному маленькому човні і французи повідомляють, що всі вони дістали переохолодження.

Трьох міґрантів було врятовано з човна також вчора, серед білого дня, вже біля британських берегів. Про це повідомляють у британській прикордонній службі.

Минулої ночі біля Фолкстоун врятовано ще 9 міґрантів Одна з побережних вулиць міста Фолкстоун
Дописи:

... жодинх дописів

   Ваш допис:


Поширити у Твітер

Стежити у Твитері
Також дивіться:


Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny zja ctorinka